SON DAKİKA

Burcu Esmersoy tanınmaz hale geldi!

>
Burcu Esmersoy tanınmaz hale geldi!
Ekranların sevilen sunucularından biri olan Burcu Esmersoy, geçtiğimiz günlerde makyajsız yakalandı. Hiç makyaj yapmayan Burcu Esmersoy, herkesi bu haliyle şaşırttı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Yaşına rağmen Türkiye'nin en beğenilen kadınlarından biri olan ve her fırsatta herkesin gözdesi olmaya devam eden Burcu Esmersoy, geçtiğimiz günlerde araba kullanırken yakalandı. 

İstinye'de trafiğe takılan Burcu Esmersoy, köpeği ile birlikte yemek almaya gittiğini kaydetti. Aniden evden çıkmak durumunda kalan Burcu Esmersoy'un makyajsız halini görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi. Uzun zamandır ekranlarda olan başarılı güzelin makyaj yapmadan paspal bir şekilde dışarı çıkması herkeste büyük şaşkınlık yarattı. Bu durumun ardından kameralardan kaçmaya çalışan Burcu Esmersoy, ne yazık ki bu amacında başarılı olamadı.

3 Adam'a akıl almaz eleştiri!

Uzun zamandır bir ilişki yaşayan ve bu ilişkisinde de mutlu olduğunu belirten Burcu Esmersoy'un yanında erkek arkadaşının olmaması da akıllarda soru işaretleri yarattı. Çiftin artık birlikte görüntülenmemesi nedeniyle, ayrılık rüzgarları da esmeye başladı.

Burcu Esmersoy'un makyajsız halinin ise sevgilisinden dolayı olduğu iddia edildi. Ortaya atılan iddialara göre Burcu Esmersoy, sevgilisi ile ayrılık arefesinde olduğu için depresyona girdi. Kendisini eve kapatan Burcu Esmersoy, bu sebepten dolayı da makyajsız gezmeyi tercih ediyor.

Hande Subaşı ve eşi Can Tursan'dan ayrılık kararı!

Burcu Esmersoy tanınmaz hale geldi!

NTV de spor spikerliği yaparak adını duyuran Burcu Esmersoy; mesleğe girişini, çalışmalarını, evlilik
Burcu Esmersoy: Ondan Çocuğum Olsun İstiyorum
Burcu Esmersoy, Farkındalık Stüdyosu nun Palladium AVM de düzenlediği etkinlikte Saba Tümer in sorularını yanıtladı
Burcu Esmersoy dan Kösem Sultan Çıkışı
u201cŞİMDİ KAFASINI DUVARLARA VURUYORDURu201d. Esmersoy ...
Burcu Esmersoy dan Hamililelik Açıklaması!
burcu esmersoy ve tuna aksu ne zaman evlenecek

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.