SON DAKİKA

Burcu Esmersoy Evlendi! Burcu Esmersoy'un Eşi Kim?

>
Burcu Esmersoy Evlendi! Burcu Esmersoy'un Eşi Kim?
Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Burcu Esmersoy, çok resmi bir karar aldı. Burcu Esmersoy uzun bir süreden sonra evlendi.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Spor spikeri Burcu Esmersoy son yılların en çok sevilen isimlerinden biri oldu. Güzelliği ile herkesin dikkatini çeken Burcu Esmersoy yeni bir karar alarak evlendi.

38 yaşında evlenen Burcu Esmersoy geçtiğimiz günlerde yeni bir karar aldı. Geçtiğimiz yıllarda evlilik yapan ve başarısızlıkla sonuçlanan bu evliliğin ardından Burcu Esmersoy boşanma kararı aldı. Bu durumun ardından ise evliliği tamamen hayatından çıkardığını belirten Burcu Esmersoy, bir çok kişiyle sevgili olmuştu. Başından daha sonra bir nişanlılık geçen Burcu Esmersoy, bu durumun ardından nişanı atmıştı.

Barış Arduç ve Gupse Özay Sonunda Ayrıldı! Ünlü Çift Yollarını Ayırdı!

Yaşananların ardından Burcu Esmersoy, House Cafe'nin Ceo'su ile birlikte yeni bir hayata adım attı. Tuna Aksu ile aşk yaşayan Burcu Esmersoy, bu durumun ardından yeni bir karar alarak aynı eve taşındı. Başından geçen evliliğin ardından yeni bir karar alan Burcu Esmersoy, söz konusu durumla alakalı olarak her hangi bir açıklama yapmadı.

İlişkisinin sadece çok iyi gittiğini belirten Burcu Esmersoy, aynı evde yaşadıkları hakkında sorulan soruları ise açıklamadı. 

İşte Benim Stilim'e Kim Veda Etti? İşte Benim Stilim'den Elenen Kim?

 

Ebru Gündeş Sonunda Boşanma Davasını da Açtı! Boşanıyorlar!

Burcu Esmersoy nişanlandı
İŞTE ESMERSOY UN CUSİMANO İLE BİRLİKTELİĞİNİ YANSITAN KARELER
Burcu Esmersoy ile Başak Savur nişanlanıyor
Burcu Esmersoy un hayranıydı sevgilisi oldu
 Kıskanç ve maço  kişiliğiyle tanınan Başar Savur un; Burcu Esmersoy un bu arkadaşlıklarına sürekli sitem ettiği, özellikle de sevgilisini Arda Turan dan ...
Esmersoy un bu kez nazar değmemesi için ilişkisini gözlerden uzak yaşama kararı aldığı öne sürüldü. İkili, aileyle tanıştıktan sonra Miami de baş başa ...
Burcu Esmersoy un  aldatma  ...
Burcu Esmersoy Ümit Karan Aşkı ...
İŞTE ESMERSOY UN CUSİMANO İLE BİRLİKTELİĞİNİ YANSITAN KARELER
Burcu Esmersoy Eski Eşi ...
Savur un hayatına Mutlu Dinçkök ün girdiğini öğrenir öğrenmez ayrılık açıklaması yapan Esmersoy, eski günlere ait bu fotoğrafı ise hala instagram sayfasında ...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.