SON DAKİKA

Bim 25 Aralık Cuma Güncel Katalog Bim 2015 Aktüel Ürünler

>
Bim 25 Aralık Cuma Güncel Katalog Bim 2015 Aktüel Ürünler
Herkesin merakla beklediği yeni ürünler bu hafta Bim'e sizleri abone yapacak. Detaylar haberimizde...

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Her geçen gün artan şubesi ve ürünleriyle dikkat çeken BİM, birbirinden farklı aktüel ürünleri getirmeye devam ediyor. Herkesin sevdiği marketlerden biri olan BİM, ihtiyaçların karşılanması için ellerinden geleni yapıyor.

Her hafta birbirinden farklı ürünleri getiren BİM, yeni ürünleri ile evlerinizi şenlendirmeyi amaçlıyor. Yeni televizyon ürünleri ile herkesin evine mutluluk getirmeyi amaçlayan BİM, bu sayede yeni yıla sizi mutlu sokmayı amaçlıyor. Birbirinden renkli mumlarla birlikte evlerinize ışık saçmaya gelen BİM aynı zamanda bayan botları ile de ayaklarınızı ısıtacak.

Yeni yıl için hazırlıklarına başlayan ve birbirinden farklı ürünleri sizlerin ayağına kadar getiren BİM, yeni kokularını da hizmetinize sunuyor. Yeni yılda sevdiklerinize alacak bir şey bulamadıysanız ve yeni bi,r şeyler almak istiyorsanız, BİM'in bu haftaki indirimlerini sakın kaçırmayın.

Katı meyve sıkacağı ve yeni çay makinesi ile birlikte lezzetli çaylarınızı demlemeye gelen BİM, yeni yılın ilk sabahında sizlere çok enerjik bir kahvaltı sunmayı ve sizleri mutlu sabahlara uyandırmayı hedefliyor.

A101 24 Aralık 2015 Perşembe Güncel Katalog 2015 A101 Aktüel Ürünler

Bim 25 Aralık Cuma Güncel Katalog Bim 2015 Aktüel Ürünler

Bim 25 Aralık Cuma Güncel Katalog Bim 2015 Aktüel Ürünler

Bim 25 Aralık Cuma Güncel Katalog Bim 2015 Aktüel Ürünler

BİM Market 18 Eylül 2015 Aktüel Ürünler Katalogu - Mr.Green Paspas
Bim 18 Aralık Cuma Güncel Katalog Bim 2015 Aktüel Ürünler
BİM Market 25 Aralık 2015 Broşürü - Katı Meyve Sıkacağı
BİM 18 Eylül 2015 Aktüel ürünler Katalogu
bim yeni kataloğu middot; Bim 11 Aralık Cuma Güncel Katalog Bim 2015 Aktüel Ürünler
Bim 11 Aralık Cuma Güncel Katalog Bim 2015 Aktüel Ürünler

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.