SON DAKİKA

Beyaz kabus geri dönüyor! Meteoroloji'den kar fırtınası için yeni rapor!

>
Beyaz kabus geri dönüyor! Meteoroloji'den kar fırtınası için yeni rapor!
Bahar aylarının geldiği şu günlerde yeniden kar ile mücadele etmek zorunda kalan Türkiye için Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden flaş açıklama geldi.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Kısa süre önce Türkiye genelinde etkili olan kar yağışları büyük problemleri de beraberinde getirdi. Kısa süre önce etkisini gösteren kar yağışları nedeniyle özellikle de doğu illerinde yaşanan sıkıntılar her geçen gün daha da artmıştı. Bu sebepte dolayı da harekete geçen bir çok kişi hemen önlemlerini almış ve kış aylarının geri dönmesi nedeniyle özellikle de araç sahipleri büyük zorluklarla karşı karşıya kalmıştı.

Kış boyunca ulaşımda aksamalar yaşayan ve bu sebepten dolayı da büyük sıkıntılar yaşayan bir çok sürücü, karlı yollarla mücadele etmek zorunda kalmışlardı. Özellikle doğu illerinde aniden bastıran kar yağışları ve ardından da etkili olan soğuklar nedeniyle sık sık trafik kazaları yaşanmış ve buzlanan yollar nedeniyle ulaşım tamamen felç haline gelmişti.

KÖY YOLLARI YİNE KAPALI

Etkili olan kar yağışları nedeniyle büyük sorunlar yaşayan bir çok il için uyarıda bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, aniden bastıran kar yağışları nedeniyle köy yollarının kapanacağını bildirdi. Hatırlanacağı üzere bu kış kapanan köy yolları yüzünden taşımalı eğitimlere ara verilmişti. Bu durumun yanı sıra hastalara da ulaşmakta büyük sıkıntı çeken bir çok sağlık görevlisinin imdadına iş makineleri yetişmişti.

Köy yollarının yeniden kapanabileceği ihtimaline karşı uyarılarda bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, en kısa sürede kar ile mücadele ekiplerinin Doğu ve İç Anadolu Bölgeleri'ni kontrol altına alması gerektiği hakkında uyarılarda bulundu.

 

Son Dakika! İstanbul İstiklal Caddesi'ne patlama! Ölü ve yaralılar var!

 

İstanbul kar altında kalacak! Soğuk ve lodos İstanbul'u esir alacak!

 

Sosyal güvenlik destek primi ne zaman kaldırılacak? SGDP 2016

 

Bu iller için Meteorolojiden flaş kar yağışı uyarısı!
Meteorolojiden kar uyarısı, BEYAZ kabus geri geldi,Peki kar fırtınası ne kadar sürecek?
Kar fırtınası geliyor! Meteoroloji den bu illere büyük uyarı!
Kar alarmı bu iller için yeniden verildi! MGM 2016 Mart hava durumu
Meteoroloji de flaş uyarı! Bu illere kar yeniden dönüyor!
Meteoroloji den kritik uyarı! Bu illere yeniden kar yağışı geliyor!
METEOROLOJİ DEN YOĞUN KAR UYARISI! BEYAZ KABUS O GÜNDEN SONRA GERİ DÖNÜYOR! İŞTE O

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.