SON DAKİKA

Beyaz Show'da kriz yaratan seyirci herkesi korkuttu!

>
Beyaz Show'da kriz yaratan seyirci herkesi korkuttu!
Dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına gelen ve herkesin beğenerek takip ettiği programlardan olan Beyaz Show'da yine bir seyirci krizi yaşandı.

Herkesin beğenerek takip ettiği ve uzun zamandır izleyicilerin karşısına çıkmaya devam eden Beyaz Show, geçtiğimiz akşam yeniden izleyicilerle buluştu. Her hafta birbirinden farklı isimleri programına davet eden ve ardında  da onlar için komik videolar hazırlayan Beyaz Show, dün akşam yine birbirinden eğlenceli durumlara imza attı.

Kısa süre içinde herkesin dikkatini çeken konuklarla geceye başlayan Beyaz Show, unutulmaz bir duruma da imza attılar. Bu durumla birlikte Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu, herkesin dikkatini çeken isimler arasında yer aldı. Onur Büyüktopçu ve Nergis Kumbasar'ın yanı sıra Çağla Büyükakçay ve Ebru Şallı gibi isimlerin de katıldığı Beyaz Show'da dün akşam büyük bir gerginlik yaşandı.

SEYİRCİ BEYAZIT ÖZTÜRK'Ü KORKUTTU!

Bu yıl içerisinde yaşanan krizler herkesi şaşırtmıştı. Bu krizlerle birlikte canlı yayında terör propagandası yapan Ayşe Çelik isimli öğretmen, Beyaz Show'un başına büyük bir bela olmuştu. Bu durumun yanı sıra, bir sonraki hafta Beyaz Show'da yine terör propagandası yapmış ve seyircilerin içine karışın üç kişi pankartlarla eylem düzenlemişti.

Tüm bunlar yaşanırken, büyük gerginlikle programa devam eden ve 20 yıllık programında ilk kez bant yayının yapan Beyazıt Öztürk, dün akşam seyircilerin arasında bulunan bir kişinin sesinin yükselmesine oldukça irkildi. Kişiye mikrofon veren ve daha sonra da sorunu öğrenen Beyazıt Öztürk, rahat bir nefes aldı. 

İrem Derici eski aşkına geri mi dönecek?

 

İbrahim Tatlıses yürek yakan acı haber! İbrahim Tatlıses öldü mü?

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.