SON DAKİKA

Beratcan'ın Babası Harekete Geçti!

>
Beratcan'ın Babası Harekete Geçti!
İstanbul Kartal'da kaybolduktan sonra cesedine ulaşılan Beratcanın babası Engin Karakütük eşine boşanma davası açtı.

Kartalda kaybolduktan 15 gün sonra cesedine ulaşılan Beratcanın ölümünün arkasındaki birçok olayda kendini göstermişti. Annesinin yaşamış olduğu yasak aşkın kurbanı olan Beratcanın babası eşine boşanma davası açtı.

BOŞANMA DAVASI AÇTIM


Dün öğle saatlerinde adliyeye Avukat Hicran İlhan ile birlikte gelen Ergün Karakütük, eşi Türkan Karakütük’e kendi çocuğunun ölümüne sebep olmasından dolayı boşanma davası açtı. Boşanma davasının görüleceği mahkeme önünde görüntülenen Engin Karakütük adliyeye eşine boşanma davası açmak için geldiğini belirtti. Süreci hızlandırmak, başından geçten olayları anlatmak için adliyeye geldiğini belirtti. 

Beratcan

ALDATTIGINI BİLİYORDUM


Eşinin kendisini aldattığını bildiğini fakat ona sorduğunda sadece telefonda görüştüğünü ve kendisine güvenmesini istediğini belirtti. Olayların bu şekilde olduğunu bilmediğini belirterek yaşananlardan sonra evinin birçok kez taşlandığını ve diğer çocuğunun psikolojisinin bozulduğunu belirtti. Çocuğunun kendisi ile dahi görüşmek istemediğini ve başkasının yanında kaldığını belirten acılı baba bu olaylardan sonra adresini değiştirdiğini ve işinden de olduğunu açıkladı. Çaresiz olduğunu ve eşinin ise nerde olduğunu bilmediğini bilmekte istemediğini belirtti. Bana uzak Allah’ına yakın olsun biliyorum cezasını çekecek ondan şikâyetçi oldum dedi.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.