SON DAKİKA

"Ben Olsam Ben de Maça Gitmem"

>
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi'ne verdiği röportajda passolig adlı e-bilet uygulamasını eleştirdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi'ne verdiği röportajda Passolig'in boş stadlara sebep olduğunu ve bunun da Türk futboluna büyük zarar verdiğini ifade etti.

Tribünlerdeki taşkınlık olaylarının sporda şiddet yasası ile engellenmesi girişiminin bir ayağı olarak geçilen bu sistemin tribünlerin tamamının boş kalmasına sebebiyet verdiğini söyledi ve "Okullar olmasaydı milli eğitimi yönetmek ne kolaydı" söylemine atıfta bulundu.

Kombine bilet sahibi ve loca sahibi taraftarların da büyük sıkıntılar yaşadığını belirten Aziz Yıldırım, taraftarlarının bir bankaya müşteri olarak pazarlanmasından duyduğu rahatsızlığı ifade etti ve Passolig sistemini eleştirdiği için kendisini eleştiren televizyon yorumcularına da sitem etti.

Tribünlere talebin bu kadar azalmış olmasının bir diğer sebebinin de televizyondaki spor yayınlarının çeşitlenmiş olmasının olduğunu belirten Yıldırım, televizyonda sürekli bir maç yayını olduğunu ve taraftarın çayını kahvesini içerek televizyon başında maç izlemeyi tercih ettiğini söyledi.

Televizyon başından maç izleyen taraftarı haklı bulduğunu belirten Yıldırım bu şartlarda kendisinin de taraftarın yerinde olsa maçı televizyonda izlemeyi tercih edeceğini söyledi.

'

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.