SON DAKİKA

Başbakan Davutoğlu'ndan Pelikan Dosyası'na ağır sözler!

>
Başbakan Davutoğlu'ndan Pelikan Dosyası'na ağır sözler!
Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ve Ak Parti içerisinde büyük bir karışıklığa neden olan Pelikan Dosyası hakkında Başbakan Davutoğlu çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kısa süre önce basına yansıyan ve bir internet sitesi olarak kurulan, ardından da büyük sorunlara yol açan Pelikan Dosyası, her geçen gün yeni iddialarla ortaya çıkmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu arasında genel olarak gerilimin yaşandığını iddia eden Pelikan Dosyası, burada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın haklı olduğunu savunuyordu.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bu Pelikan Dosyası'nın ardından Ahmet Davutoğlu'nun sevenleri yeni bir dosya açarak Sakarya'da yaşananları ortaya çıkardı. Yaşanan olayların her geçen gün daha da artması yeni sıkıntıları beraberinde getirirkeni olaylara ilişkin ilk açıklamada Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan geldi. Başbakan Davutoğlu, söz konusu ortaya çıkan belgeleri sert bir dille eleştirirken, tüm bunların kabul edilemez olduğunu ifade etti.

'SANAL ŞARLATANLARA İZİN VERMEYECEĞİZ'

Ak Parti içerisinde yaşanan bu kriz hakkında çarpıcı sözler sarf eden Ahmet Davutoğlu, Ak Parti'nin büyük bir dava olduğunu, kendilerinin en ulvi görevlerinin vatana ve millete hizmet olduğunu kaydetti. Başbakan Davutoğlu aynı zamanda ülke olarak kritik bir dönemden geçtiğimizi ve bu dönem içerisinde de kaos yaratmak isteyenlerin ortaya çıktığı, çeşitli hareketlerle parti içerisinde nifak tohumları yerleştirilmeye çalıştığını aktardı.

Ak Parti içerisinde hiç bir şekilde nifak tohumu yerleştirilemeyeceğini kaydeden Başbakan Davutoğlu, hiç bir koşulda bu durumu amaç edinenlere geçit vermeyeceklerini, parti içerisine nifak tohumlarının ekilmesine izin vermeyeceklerini ifade etti.

Operasyonlarda büyük başarı! Tam 324 PKK'lı terörist öldürüldü!

 

Beşiktaş'ın hedefi Erkan Zengin oldu!

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.