SON DAKİKA

Barış Arduç ve Gupse Özay'dan flaş karar! Elçin Sangu'ya aşık olan Barış Arduç gerçeği itiraf mı etti?

>
Barış Arduç ve Gupse Özay'dan flaş karar! Elçin Sangu'ya aşık olan Barış Arduç gerçeği itiraf mı etti?
Herkesin beğenerek takip ettiği dizilerden biri olan Kiralık Aşk'ta işler yine karıştı. Gerçek hayat ile dizi hayatı arasında sıkışıp kalan Barış Arduç, büyük sorunlar yaşamaya devam ediyor.

Herkesin beğenerek takip ettiği isimlerden biri olan Elçin Sangu, geçtiğimiz günlerde yeni reklam filminin lansman gecesine katıldı. Güzelliğiyle herkesin beğenisini kazanan ve Yunus Özdiken ile olan ilişkisini de yürütmeye devam eden Elçin Sangu, uzun zamandır büyük sorunlarla karşı karşıya kalmaya devam ediyordu.

Barış Arduç ile sık sık adı anılan ve Kiralık Aşk'ta yakınlaşmaları ile herkesin dikkatini çeken Elçin Sangu'nun geçtiğimiz günlerde yeniden hakkında çeşitli iddiaların ortaya atılması, sinirleri de tamamen gerdi. Elçin Sangu ve Barış Arduç'un her geçen gün yakınlaşması ile birlikte, aşk üçgeni de değişim göstermeye başladı.

GUPSE ÖZAY'IN AÇIKLAMALARI KAFA KARIŞTIRDI!

Adı sık sık Elçin Sangu ile anılan ve bir süredir Gupse Özay ile birlikte olan Barış Arduç'un geçtiğimiz günlerde çeşitli sahnelerde Elçin Sangu ile yakınlaşması olayların akışını da değiştirdi. Her geçen gün yakın sahnelerle herkesi şaşırtan Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun ardından Gupse Özay'ın açıklamaları da gündeme bomba gibi düştü. 

Gupse Özay, Barış Arduç ile evlilik düşünmediğini ve hatta uzun bir süre de evlenmeyi düşünmediğini ifade etti. Gupse Özay'ın bu açıklamalarının ardından ise ortaya atılan iddialar herkesi daha çok şaşırttı. İş yüzünden Gupse Özay ile birlikte olmak zorunda olduğunu itiraf eden Barış Arduç'un, menajer kurbanı olduğunun da iddia edilmesi ortalığı karıştırdı.

Geçtiğimiz günlerde iddialara göre Barış Arduç, bir mekandaki güzelle sohbet etmek istedi. Numarasını vermek istediği güzel bayan ile sohbet eden Barış Arduç iddialara göre Gupse Özay'dan ayrılamadığını, bu duruma kariyeri için menajerinin izin vermediği iddia edildi. Bu iddialar hakkında açıklama yapmayan Barış Arduç'un ne diyeceği merak edilirken, Gupse Özay ile ilişkisinin de çok yakın bir zamanda biteceği ifade ediliyor.

Yılmaz Morgül sonunda ortaya çıktı!

 

Kısmetse Olur'da bu hafta öyle bir isim elendi ki yine ortalık karıştı!

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.