SON DAKİKA

Barış Arduç ve Gupse Özay Çifti Yolları Ayırdı Mı?

>
Barış Arduç ve Gupse Özay Çifti Yolları Ayırdı Mı?
Aşkları, tartışmaları ve başarıları ile gündemden düşmeyen Barış Arduç ve Gupse Özay nikah masasına mı oturuyor? Kıskançlık ve ihanet haberleri yüzünden haklarında sürekli ayrılık haberleri çıkan sevgililerden şaşırtan haber. Sevgilisinin peşinden İzmir'e giden Barış Arduç ve Gupse Özay arasında neler yaşandı? Yine bir ayrılık haberi mi var?

Aşklarıyla sürekli gündemde olan Barış Arduç ve Gupse Özay ikilisi ayrıldı mı? Son olarak haklarında ihanet haberleri yapılan çift, ayrılık haberlerine ne yorumda bulundu? Yılbaşı öncesi birlikte tatile çıkarken kameralara yakalanan sevgililerden müjdeli haber mi var? İşte Özay ve Arduç birlikteliğinden son gelişmeler… 

Gupse Özay’ın Deliha filminde başrollerini Barış Arduç ile paylaşması üzerine başlayan aşk hakkında çok konuşuldu. Barış Arduç’un, Star TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Kiralık Aşk’ta rol alması ile ikilinin ilişkisinin sürekli sallantıda olduğu haberleri gündemden düşmedi. Peki hayranları tarafından çok yakıştırılan çiftin arasında soğuk rüzgarlar mı esiyor? Ayrılık haberleri gerçek mi oldu? Uzun süredir ortalarda görünmeyen Arduç ve Özay çifti nerelerde?

BARIŞ ARDUÇ'TAN SÜRPRİZ ZİYARET

Geçtiğimiz yaz Barış Arduç’un ailesi ile tanışan Gupse Özay’dan büyük atak. Arduç ailesine girme yolunda ilk adımı atan Özay, sevgilisini nihayet ailesiyle tanıştırdı. Birkaç hafta önce sevgilisini görmek için İzmir’e giden Barış Arduç’un, Özay’ın ailesi ile tanışma yemeğinde bir araya geldiği öğrenildi. Keyifli vakitler geçirdikleri belirtilen çiftten kısa zamanda evlilik haberleri gelip gelmeyeceği büyük merak konusu. Gupse Özay’ın anne, baba, kuzen ve dayısı ile tanışan damat adayının keyfinin yerinde olduğu belirtildi. Son olarak geçen hafta Gupse Özay’ın oynadığı filmin galasında magazincilerin sorularını yanıtlayan çift, ayrılık haberleriyle ilgili tepkilerini de ortaya koymaktan geri kalmadı.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.