SON DAKİKA

Barış Arduç ve Elçin Sangudan Sürpriz Gelişme! Sonunda Birlikteler Mi?

>
Barış Arduç ve Elçin Sangudan Sürpriz Gelişme! Sonunda Birlikteler Mi?
Ekranların iki sevilen ve çok yakıştırılan isimlerinden Barış Arduç ve Elçin Sangu cephesinden yeni bir aşk haberi daha geldi. Uzun süredir Gupse Özay ile görüntülenmeyen Arduç, Özay ile yollarını mı ayırdı? Birlikte rol aldıkları filmin setinde yakınlaştıkları iddia edilen Arduç ve Sangu ikilisinden son gelişmeler.

Kiralık Aşk dizisiyle isimlerinden çokça söz ettiren Barış Arduç ve Elçin Sangu hakkında çıkan dedikodular ikiliyi zor durumda bıraktı. Birlikte oldukları yönünde ortaya atılan iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. Elçin Sangu’nun odasından çıkarken panik olduğu gözlenen Barış Arduç hangi açıklamalarda bulundu? İkili arasında neler oluyor? Gupse Özay’ın çıkan haberlerle ilgili tepkisi ne oldu? Ayrıntılar haberimizin detayında.
 
“Yanımda Kal” adlı sinema filmiyle kamera karşısına geçecek olan Barış Arduç ve Elçin Sangu ikilisi, filmin lansmanından önce yine aşk iddiaları ile medyanın gündeminde çok konuşulan konulardan olmayı başardı. Filmin çekimleri için gittikleri Heybeliada’da kurulan kampta kalan ikili, aynı odadan çıkarken görüntülendi. İddialara göre telefonda sevgilisi ile tartışan Sangu ağlayarak odasına kapandığı ve gece boyu kimseyle görüşmediği belirtilmişti. Ancak ertesi sabah set çalışanlarının Barış Arduç’un odasına gittikleri ve kapıyı uzun süre çalmalarına rağmen açılmadığını belirtmeleri akıllara merak edilen soruları getirdi. 

Olayın ardından Barış Arduç’un Elçin Sangu’nun odasından çıkması ekip çalışanlarını da şaşırttı. Yine başka iddialar da gece boyu Sangu’nun odasından ikilinin kahkaha seslerinin eksik olmadığı yönünde. Şaşkınlık yaşayan Elçin Sangu erkek arkadaşıyla kavga ettiği için sadece sohbet ettiklerini belirtti. Magazin gündeminde farklı şekilde yansıtılan olayla ilgili de yasal yollara başvuracağını belirtti. Henüz Gupse özay cephesinden konuyla ilgili bir açıklama gelmezken, Arduç ile yollarını ayırdı mı iddiaları da yankılanmaya devam ediyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.