SON DAKİKA

Barış Arduç ile Gupse Özay Birlikteliği Bitti Mi?

>
Barış Arduç ile Gupse Özay Birlikteliği Bitti Mi?
Bir film projesiyle aşkları başlayan Barış Arduç ve Gupse Özay birlikteliği bir başka film projesiyle son mu buluyor? Kiralık Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Barış Arduç dizi aşkı yüzünden Gupse Özay'dan ayrılma kararı mı aldı? Merak edilen birliktelikten son haberler...

Barış Arduç ile Gupse Özay aşkı bitti mi? Geçtiğimiz günlerde final yapan Kiralık Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Barış Arduç ile Gupse Özay birlikteliği bir dargın bir barışık devam ediyor. Dizi esnasında diğer başrol oyuncusu Elçin Sangu ile sevgili olduklarına dair adı sıkça anılan Barış Arduç hayranlarının da ikiliyi yakıştırmaları üzerine “demek ki rolümüzü iyi yapıyoruz” şeklinde yanıt vermişti. Peki Arduç ve Özay aşkında son durum ne oldu?

Haklarında sürekli ayrılık haberleri çıkan çift sessizliklerini korumaya devam ediyor. Kıskançlık haberleri ile aşklarının bittiği dedikoduları yapılan Barış Arduç ve Gupse Özay uzun süredir ortalarda görünmüyor. Buda hayranlarının çiftin ilişkilerinin bittiği yönünde düşünmesine neden oluyor. Peki birbirine bu kadar çok yakıştırılan çift en son nerede görüldü?

Geçtiğimiz yıl içerisinde kavga ettikleri söylenen ve hatta evlerini ayıran sevgililerin ilişkilerinin de bittiği yönünde söylentiler vardı. Ancak Barış Arduç’un, Gupse Özay’ı ailesiyle tanıştırması üzerine hayranları da bu görüntülere çok sevindi. Hatta Gupse Özay’ın, Arduç’lara gelin gideceğine kesinleştiği gözüyle bakanlar oldu. Ancak ikilinin ilişkilerinde adı sıkça anılan Elçin Sangu’nun kara kedi gibi çiftin arasını açtığı dedikoduları Gupse Özay hayranlarını üzmüştü.

Yılbaşı öncesi magazincilere yakalanan Barış Arduç ve Gupse Özay, aşk tazelemek için tatile giderlerken görüntülendiler. Mikrofonlara çok fazla konuşmayan sevgililer, Avrupa turuna çıktıklarını belirterek ayrılık iddialarını yalanlar görüntüler verdiler.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.