SON DAKİKA

Azra Akın'a Arkadaşlarından Sürpriz Kına Gecesi

>
Azra Akın'a Arkadaşlarından Sürpriz Kına Gecesi
Geçtiğimiz akşam arkadaşlarının düzenlediği sürpriz bekarlığa partisinde duygusal anlar yaşayan Azra Akın, Ağustos ayında nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Atakan Koru ile uzun süredir birlikte olan ünlü mankenin Türk örf ve adetlerine uygun bir düğünle evlenme hayali olduğu söyleniyor. Merak edilen kına gecesinde yaşananlar...

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan ve evlilik hazırlığında olduğu bilinen Azra Akın’dan bekarlığa vadi partisi. 4 yıldır birlikte olduğu Atakan Koru ile nikah masasına oturacak olan ünlü manken, geçtiğimiz akşam arkadaşlarının hazırlamış olduğu sürpriz partide magazincilerin sorularını yanıtladı. Eğlencenin eksik olmadığı ve duygusal anların yaşandığı geceden merak edilenler…

2002 yılında Türkiye güzeli seçilen ve ardından aynı yıl Miss World'de Dünya Güzeli unvanını alan Azra Akın, evlilik için gün sayıyor. İstanbul’da bulunan meşhur bir alışveriş merkezinde kafe işleten Atakan Koru ile nişanlı olan güzel manken geçen akşam kız arkadaşlarının düzenlediği sürpriz bekarlığa veda partisinde duygusal anlar yaşadı. Sudaiye’de bulunan bir restoranda Songül Öden ve Arzum Onan’ın organize ettiği sürpriz kına gecesinde Azra Akın’ı dostları yalnız bırakmadı. 

Hem bekarlığa veda hem de kına gecesi konseptinde hazırlanan partiye samba yaparak başlayan kainat güzeli performansıyla davetlileri mest etti. Eğlencenin ardından düzenlenen kına töreninde duygusal anlar yaşayan Azra Akın, kına gecelerinin olmazsa olmazlarından 'Yüksek Yüksek Tepeler' şarkısı eşliğinde ellerine kına yakılırken gözyaşlarına hakim olamadı. Kız arkadaşlarının sürprizinden ötürü mutlu olan ve duygulanıp ağlayan Akın, arkadaşlarına teşekkür ederken, Türkiye’de evleneceğini ve düğün hazırlıklarının devam ettiğini açıkladı. Ağustos ayında evlenecekleri bilinen çiftin Türk örf ve adetlerine uygun bir düğünle dünya evine girmesi bekleniyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.