SON DAKİKA

Aziz Yıldırım'ın Yaptığı Hadsizlik!

>
Aziz Yıldırım'ın Yaptığı Hadsizlik!
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yaptığı açıklamada, Aziz Yıldırım'ın söylemlerine adeta ateş püskürerek bu söylemleri hadsizlik olarak nitelendirdi.

Ankara'da bugün oynanan Beşiktaş Mersin İdmanyurdu maçının devre arasında basın mensuplarına konuşan Başkan Fikret Orman, Tolgay Arslan transferi ve Aziz Yıldırım'ın "Galatasaray dışındaki takımlar dengimiz değil'' söylemi hakkında konuştu.

Öncelikli olarak Tolgay Arslan transferinde Trabzonspor ile yaşadıkları rekabet hakkında konuşan Orman, Trabzonspor camiası ile geçmişten gelen uzun süreli bir ilişkileri olduğunu, Beşiktaş'ın attığı her adımın planlı bir şekilde atıldığını ve tüm hamlelerin kulüp menfaatleri gözetilerek yapıldığını belirtti ve daha önceden Tolgay'ı izlemeye başladıklarını, bu doğrultuda da Tolgay'ın birkaç kez canlı izlenerek teknik heyete rapor edildiğini belirtti ve Trabzonspor ile fiyat arttırımı gibi bir yarışa girmediklerini söyledi.

Konuşmasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın söylemlerine de cevap veren Orman, Aziz Yıldırım'ın "Galatasaray dışındaki takımlar dengimiz değil" söylemini hadsizlik olarak değerlendirdi ve Aziz Yıldırım'ın Türk futbolunu kavgaya götüren yapıdaki açıklamalarının yıpratıcı olduğunu, başka kulüpler hakkında açıklama yapmanın yanlış olduğunu ve rakip takım taraftarlarını rahatsız etmek üzere söylenen şeylerin ayıp olduğunu belirtti.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.