SON DAKİKA

Avcılar Metrobüs durağında bomba paniği!

>
Avcılar Metrobüs durağında bomba paniği!
Son günlerde gelen ihbarlar nedeniyle büyük sorunlar yaşayan İstanbul halkı, bu sabah saatlerinde Avcılar Metrobüs durağında büyük gerginlik yaşadı.

Uzun zamandır alarmda olan emniyet güçleri, her geçen gün yeni ihbarlar almaya devam ediyor. Her bomba ihbarı üzerinde duran ve istihbarat birimleri ile çalışmaya devam eden emniyet güçleri bu sabah saatlerinde Avcılar Metrobüs durağında bir bombanın patladığına dair bilgi aldı. 

Özellikle sabah saatlerinde yoğun kalabalığın yaşandığı Avcılar'da metrobüs durağında meydana gelen bu olayın ardından halk büyük bir panik yaşadı. İşlerine gitmek için yoğun bir kalabalıkla karşı karşıya kalan ve bomba paniği yaşayan halk, metrobüse binemedi. Kısa süre içinde işyerlerine gitmek isteyen bir çok çalışan, büyük sorunlarla karşı karşıya kaldı. Bu durum nedeniyle de yaşananlara isyan eden bir çok kişi, işlerine ya taksi ile ya da otobüs ile gitmek zorunda kaldı.

KÜÇÜK ÇAPLI PATLAMA HERKESİ KORKUTTU

Avcılar Merkez Kampüsü metrobüs durağında bu sabah küçük bir çöp kovasının içinde patlama meydana geldi. Daha önce de bomba alarmı alan ve bu sebepten dolayı İstanbul'un her noktasında sıkı güvenlik önlemleri alan emniyet güçleri, bu sabah Avcılar'da meydana gelen patlama da emniyet güçlerini harekete geçirdi.

Küçük çapta olduğu bildirilen patlamada kimsenin yaralanmadığını açıklayan emniyet güçleri, konu ile alakalı olarak araştırmaların devam ettiğini ve en kısa  sürede bu bombayı koyanların izine ulaşılacağını ifade etti. 

Üniversite sınavına girecekler dikkat! Yarın son gün!

 

Konya'da kaybolan küçük Yasin bulundu mu?

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.