SON DAKİKA

Askerin bir anlık dikkati büyük faciayı önledi!

>
Askerin bir anlık dikkati büyük faciayı önledi!
Kars'ın Sarıkamış ilçesinde askerin bir anlık dikkati büyük bir faciayı da önlemiş oldu. Yol kenarına tuzaklanan bomba son anda fark edildi.

Terör ile mücadelede büyük bir kararlılık göstermeye devam eden Türkiye, her geçen gün yeni haberler almaya devam ediyor. Terör örgütüne yönelik yeni girişimlerin bulunduğu Türkiye'de genel olarak operasyonlar da kararlılıkla devam ediyor. Bu operasyonlarla birlikte bir çok bölgede terör örgütüne de ağır darbeler vurulmaya devam ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde konu ile ilgili olarak gelen son haberlere göre Kars'ta bir askerin son andaki dikkati büyük faciayı önledi. Kars'ın Sarıkamış ilçesinde yolun kenarına tuzaklanmış bomba son anda fark edildi. Bu bomba ile birlikte bir çok kişinin ölümüne yol açmak isteyen teröristlerin oyunu da bozulmuş oldu. Yol kenarına tuzaklanan bomba için bomba imha ekipleri çağrıldı. Çağırılan ekip ile birlikte karayolu da trafiğe kapatıldı.

BOMBANIN TAHRİP GÜCÜ YÜKSEK

Güvenlik önlemleri alınan karayolunda bomba imha uzmanı bombayı kontrollü bir şekilde patlattı. Patlatılan bombanın karayolunda açtığı çukur ise dikkatlerden kaçmadı. Yaklaşık 2 metre derinliğinde açılan çukur, görenleri de hayretlere düşürdü.

Yapılan küçük çaplı operasyonun ardından güvenlik güçlerinin eşliğinde karayolu da ulaşıma açıldı. Ulaşıma açılan karayolunun ardından araçların geçişleri de yine kontrollü bir şekilde sağlandı. Bir çok aracın rahat bir şekilde geçebilmesi için zaman zaman jandarma ekipleri de araçlara eşlik etti.

Ankara Garı bombacısının kardeşinden şok ifade!

 

İki kentte büyük facia: 3 ölü 51 yaralı!

 

TSK'dan flaş operasyon! IŞİD hedefleri vuruldu!

Haberin Etiketleri :
TSK'dan Son Dakika Afrin Açıklaması; Şehit İki Askerin Naaşına Ulaşılamıyor! Gün İçinden

TSK'dan Son Dakika Afrin Açıklaması; Şehit İki Askerin Naaşına Ulaşılamıyor!

Afrin'de devam etmekte olan operasyonlar kapsamında acı haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak Kilis'te bir camiye isabet eden roketli saldırı sonrasında 11 vatandaşın yaralandığı öğrenildi. Öte yandan 4 gündür devam eden bölgedeki çatışmalarda şehit olan 2 askerin naaşına, çatışmalar ve hava şartları nedeniyle ulaşılamadığı açıklandı. İşte haberin detayları...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.