SON DAKİKA

Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban ölüyor mu? Özgür Ozan'dan şok açıklama!

>
Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban ölüyor mu? Özgür Ozan'dan şok açıklama!
Herkesin beğenerek takip ettiği dizilerden biri olan Arka Sokaklar'da geçtiğimiz bölüm vurulan Hüsnü Çoban'ın ölüp ölmediği hakkında oyuncu Özgür Ozan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İlk olarak büyük bir çıkış yakalayan ve Çocuklar Duymasın dizisinde 'Selami' karakterine hayat veren Özgür Ozan, bu durumun ardınan Arka Sokaklar dizisine geçmişti. Arka Sokaklar dizisinde herkesin severek takip ettiği isimler arasında yer alan Özgür Ozan, burada canlandırdığı Hüsnü Çoban karakteriyle bir anda fenomen olmuştu. Hüsnü Çoban karakterinin halktan birisi olması ve mazbut bir memuru canlandırması, izleyicilerin de dikkatini çekmişti.

2006 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde devam eden ve herkesin dikkatini çeken Arka Sokaklar'da geçtiğimiz hafta meydana gelen olay herkesi şoke etti. Henüz yeni başkomiser olan Hüsnü Çoban'ın operasyon sırasında vurulması herkesi şaşırttı. Yaşananların ardından Hüsnü Çoban'ın büyük sıkıntıları da beraberinde getirmesi, sosyal medyayı salladı. Uzun zamandır devam eden dizide Özgür Ozan'ın ayrılacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Sosyal medyada Hüsnü Çoban karakterinin vurulması büyük bir ses getirdi. Herkesin dikkatini çeken bu durum ile birlikte Özgür Ozan'dan yaşananlara şaşırdı. Gıyabında cenaze namazı düzenlenen Özgür Ozan, Hüsnü Çoban karakterinin bu kadar sevildiğini bilmediğini açıkladı.

HÜSNÜ ÇOBAN ÖLDÜ MÜ?

Son bir haftadır kendisi hakkında yapılan yorumlara şaşırdığını açıklayan Özgür Ozan, Hüsnü Çoban'ın ölüp ölmeyeceği hakkında bir yorumda bulunmadı. Özgür Ozan genel olarak seyircinin isteğine göre Hüsnü Çoban'ın yaşayacağını, seyircinin Hüsnü Çoban'ı görmek istememesinin ardından sevilen karakterin öleceğini işaret etti.

Kiralık Aşk 44. bölüm İzle Canlı İzle Star Tv İzle

 

Fahriye Evcen düğün tarihi hakkında konuştu!

 

2 YORUM
  1. Keriman halis

    Olmesin dizinin ve o ailenin havası gider

  2. FURKAN ALPER ÜNALDI

    HÜSNÜ ÇOBAN BAŞKOMSERİM ÖLME SENİ ÇOK SEVİYORUM TÜM TÜRKİYE SENİ SEVİYOR SAKIN ÖLME

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.