SON DAKİKA

Arda Turan'dan herkesi şoke eden fotoğraf!

>
Arda Turan'dan herkesi şoke eden fotoğraf!
Barcelona'da top koşturan yakışıklı futbolculardan biri olan Arda Turan, geçtiğimiz günlerde yeni bir fotoğraf ile herkesi şaşkına uğrattı.

Kısa süre önce Aslıhan Doğan ile aşk yaşamaya başlayan Arda Turan, bir ara sevgilisi ile ayrılma kararı almıştı. Sevgilisini Instagram'dan tamamen kaldıran ve ardından da kendi profilinden tüm fotoğrafları silen Arda Turan bu kararı ile herkesi şaşırtmıştı. Bu kararların ardından ise herkes büyük sıkıntılarla da karşı karşıya kalmıştı.

Aslıhan Doğan ile ani ayrılma kararı alan Arda Turan bu konuda hiç bir açıklama yapmamıştı. Aslıhan Doğan'ın Arda Turan'ın annesi Yüksel Turan ile bir fotoğraf paylaşması herkeste büyük şaşkınlık yaratmıştı. Bu olayın ardından da ayrılık kararı alan Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın neden bu şekilde davrandıkları bir türlü anlaşılamamıştı. Yaşananların ardından ise Arda Turan'ın Aslıhan Doğan ile tam 20 gündür ayrı olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Her geçen gün ortaya atılan yeni iddialara hiç bir şekilde açıklama yapmayan Arda Turan, herkesi şaşırttı. Hiç bir şekilde Aslıhan Doğan ile ilgili açıklama yapmayan Arda Turan, bu durumun ardından dedikoduların önüne geçmek için Aslıhan Doğan ile yeni bir fotoğraf paylaştı.

INSTAGRAM'I YİNE SALLADI!

Aslıhan Doğan ile bir selfie çektiren Arda Turan bu durumun ardından resmini Instagram'a yükledi. Arda Turan'ın paylaştığı bu fotoğrafın ardından da bir çok dedikodu beraberinde geldi. Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın ayrı olduğu doğrulanırken, bu fotoğrafın da barışma fotoğrafı olduğu bildirildi. Aslıhan Doğan ile barışan Arda Turan'ın ne zaman evlilik için net bir karar alacağı ise herkes tarafından merak ediliyor.

Poyraz Karayel'de hayranları isyan ettiren ayrılık!

 

Kısmetse Olur'da damat adayları elendi!

Arda Turan

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.