SON DAKİKA

Arda Turan ve Burcu Esmersoy Yıllar Sonra Buluşuyor!

>
Arda Turan ve Burcu Esmersoy Yıllar Sonra Buluşuyor!
Barcelona'nın en iyi futbolcularından biri olan Arda Turan, geçtiğimiz yıllarda Burcu Esmersoy ile yakınlık kurmuştu. Arda Turan'ın yeni bir ilişki kurmasının ardından ikilinin arası bozulmuştu. Yıllardır görüşmeyen çift sonunda bir araya gelecek.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Futbol kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da herkesin dikkatini çeken isimlerden biri olan Arda Turan, geçtiğimiz yıl Aslıhan Doğan ile bir ilişki yaşamaya başlamıştı. Aslıhan Doğan ile birlikte lise yıllarından beri tanışan ve kısa süreli bir ilişkisi olan Arda Turan, Sinem Kobal'ın ardından aşkına geri dönmüştü.

Sinem Kobal'dan ayrıldıktan sonra Burcu Esmersoy ile yakın arkadaş olan Arda Turan, uzun bir süre başarılı sunucu ile birlikte gezmişti. Hatta ikilinin yakın arkadaşlıkları o kadar dikkat çekmişti ki reklam filmlerine de  konu alınmıştı. Fakat bu güzel arkadaşlık Aslıhan Doğan'ın Arda Turan ile ilişkiye başlamasının ardından tamamen son buldu.

Barış Arduç Elçin Sangu'ya Olan Aşkını Resmen Haykırdı!

Herkes tarafından oldukça sevilen bir isim olan Arda Turan ve Aslıhan Doğan ilişkisinin başlamasının ardından, Burcu Esmersoy ve Arda Turan'ın arası bozuldu. Uzun zamandır görüşmeyen çift, arkadaşlık ilişkilerini de tamamen bitirdi. Uzun zamandır ortalıklarda gözükmeyen Burcu Esmersoy yeni bir aşka yelken açarken, Arda Turan'da Aslıhan Doğan ile evlilik kararı aldı.

Bu yaşananlarla birlikte Aralık ayında yapılacak olan yeni ödül töreninde Arda Turan ve Burcu Esmersoy bir araya gelecek. Yılın Adamı ödülünü Burcu Esmersoy'un elinden alacak olan Arda Turan'ın ne tepki vereceği ise merak ediliyor. 

Gülben Ergen ve Erhan Çelik Boşanıyor Mu? Gülben Ergen'den Şaşırtan Evlilik Açıklaması!

 

Deniz Akkaya'dan Şoke Eden Hareket! Magazin Dünyası Şokta!

 

 

Burcu Esmersoy geçen Temmuz da Arda Turan ın 41 milyon euro ya Barcelona ya transfer olması üzerine İspanya uçağında yerim hazır açıklamasını yapmış, ...
Burcu Esmersoy ve Arda Turan Aylar Sonra İlk Kez Bir Araya Gelecek
Arda Turan ile Burcu Esmersoy Nişantaşı nda görüntülendi
Burcu Esmersoy Arda Turan aşkı var mı
 Kıskanç ve maço  kişiliğiyle tanınan Başar Savur un; Burcu Esmersoy un bu arkadaşlıklarına sürekli sitem ettiği, özellikle de sevgilisini Arda Turan dan ...
Atletico Madrid oyuncusu Arda Turan, birkaç günlük tatil için geldiği İstanbul da ilk olarak Burcu Esmersoy ile buluştu.
Burcu Esmersoy yine Arda Turan ın yanına uçtu!
Arda Turan`dan Burcu Esmersoy`a pahalı hediye
A

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.