SON DAKİKA

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın nikah tarihi belirlendi!

>
Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın nikah tarihi belirlendi!
Barcelona'nın Türk yıldızı Arda Turan, geçtiğimiz günlerde radikal bir karar alarak sevgilisi Aslıhan Doğan ile nikah masasına oturmaya karar verdi.

Barcelona'ya transfer olduktan sonra çok konuşulan ve ardından da yeni bir hayat kurarak farklı kararlar alan Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan ile arasına mesafe koymuştu. Aslıhan Doğan'ın kendisini bir hayli sevmesinden dolayı çok memnun olan Arda Turan, zaman zaman sevgilisi ile bir yuva kurabileceğini, bunu çok ciddi boyutlarda düşündüğünü açıklamıştı. Aslıhan Doğan ile olan aşkını her geçen gün perçinleyen ve genel olarak fotoğraflarını da sosyal medyadan paylaşmayan Arda Turan'ın çok radikal bir karar aldığı öğrenildi.

Kısa süre içinde Arda Turan'ın Aslıhan Doğan ile evleneceğini ifade eden bir çok kişi, ikilinin 4 Haziran'da nikah masasına oturacağını kaydetti.

HAZIRLIKLAR BAŞLIYOR

Uzun zamandır büyük hazırlıklarla karşı karşıya kalan Aslıhan Doğan'ın ise evleneceği için çok heyecanlı olduğu ve bir an önce konuyla alakalı tüm detayları halletmek istediği öğrenildi. Kısa bir süre içinde nikah masasına oturacak olan Aslıhan Doğan ve Arda Turan'ın bu radikal kararı almasındaki asıl neden ise herkes tarafından merak ediliyor.

Hatırlanacağı üzere 14 Mayıs'ta Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturacak olan Arda Turan'ın bu tarz bir karar alması ve nikah tarihi olarak da 4 Haziran'ı seçmesi, çok manidar bir seçim olarak görülüyor. Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın düğünlerini İstanbul'da mı yoksa Barcelona'da mı yapacakları ise hala büyük bir muamma.

 

Güneşin Kızları'nda bir aşk daha gerçek oldu!

 

Kısmetse Olur Adnan ve Melis sevgili mi oldu!

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.