SON DAKİKA

Arda Turan ve Aslıhan Doğan aşkı evlilik yolunda bitti!

>
Arda Turan ve Aslıhan Doğan aşkı evlilik yolunda bitti!
Barcelona'nın başarılı futbolcusu Arda Turan uzun zamandır aşk yaşadığı Aslıhan Doğan ile yollarını tamamen ayırdığı ortaya çıktı.

Dünya'nın en iyi futbol kulübü olan Barcelona'ya transfer olduktan sonra herkesi şaşırtan ve ardından da Türkiye'nin gururu haline gelen Arda Turan, geçtiğimiz günlerde yeni bir adım attı. Uzun zamandır ünlü güzel Aslıhan Doğan ile aşk yaşayan Arda Turan, yeni bir karar alarak sevgilisi ile yollarını ayırdı. Kısa süre önce Aslıhan Doğan'ın hal ve hareketlerinden rahatsız olan ardından da annesiyle yaptığı paylaşıma daha fazla dayanamayan Arda Turan, ayrılık kararı aldı.

Ayrılık kararı ise Instagram sayesinde açığa çıktı. Arda Turan'ın hesaplarını inceleyen bir çok kişi, Dilahan Doğan'ın başarılı futbolcuyu arkadaşlıktan çıkardığını gördü. Aslıhan Doğan'ın da Instagram hesabını kapatması, ardından da Okan Turan'ın Aslıhan Doğan'ı arkadaşlıktan çıkarması akıllarda soru işaretleri yarattı.

ARDA TURAN NEDEN AYRILDI?

Sinem Kobal ile yaşadığı aşktan sonra bir süre hayatına ara veren Arda Turan, bu süreç içerisinde farklı adımlar atmıştı. Bu adımlarla birlikte Arda Turan, Aslıhan Doğan ile birlikte olmuştu. Çiftin birbirlerini çok sevdikleri ve en kısa zamanda evlenecekleri iddia edilmişti. Fakat beklenen olmadı.

İddialara göre evlilik için artık bir adım atılmasını bekleyen Aslıhan Doğan'ın bu konuda Arda Turan'a baskı yapması olayları da değiştirdi. Kısa süre içinde ayrılan ikili herkesi bu hareketiyle şaşırttı.

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı'nın düğünü Bodrum'da mı olacak?

 

Niran Ünsal 2 yıl hapis yatacak!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.