SON DAKİKA

Arda Turan ve Aslıhan Doğan 20 gündür ayrı mı?

>
Arda Turan ve Aslıhan Doğan 20 gündür ayrı mı?
Barcelona'nın başarılı futbolcularından biri olan Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan ile 20 gündür ayrı olduğu iddia ediliyor.

Herkesin beğendiği isimlerden biri olan Arda Turan geçtiğimiz yazdan bu yana Aslıhan Doğan ile aşk yaşıyordu. Yakışıklılığı ile dikkatleri çeken Arda Turan'ın Aslıhan Doğan ile bir arada olması da herkesin dikkatini çekmişti. Uzun süre bu konuda tepki gören Arda Turan, bu durumun ardından şaşırtıcı bir girişimde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından Aslıhan'ın tüm fotoğraflarını silen Arda Turan, bu durumla da sınırlı kalmadı. Arda Turan'ın iddialara göre kız arkadaşı Aslıhan Doğan ile ayrıldığı iddia edildi. Aslıhan Doğan ile yollarını ayıran ve tamamen kendisine yeni bir haya çizen Arda Turan'ın bu kararı neden aldığı da herkes tarafından merak edildi.

Herkesin beğenerek takip ettiği çiftlerden olan Aslıhan Doğan ve Arda Turan'ın bu durumun ardından neden ayrıldığı da herkesi meraklandırdı.

ASLIHAN RESİMLERİ SİLMEDİ!

Aslıhan Doğan'ın Instagram üzerinden herhangi bir paylaşımını silmemesi de dikkatlerden kaçmadı. Uzun zamandır herkesin severek takip ettiği kişiler arasında yer alan Aslıhan Doğan'ın hala Arda Turan'ın çok sevdiği ve bu sebepten dolayı da aşkından vazgeçmediği kaydedildi. En kısa sürede Arda Turan ile evlenmesi beklenen Aslıhan Doğan'ın ayrılıkla sonuçlanan ilişkisinin ardından ise İstanbul'a geldiği ve evinden çıkmadığı iddia edildi.

BKM Mutfak ekibi oyuncularından Metin Yıldız eski dostlarıyla düşman oldu!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.