SON DAKİKA

Arda Turan sevgilisi Aslıhan Doğan'ı sildi!

>
Arda Turan sevgilisi Aslıhan Doğan'ı sildi!
Herkesin beğenerek takip ettiği isimlerden olan Arda Turan, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Aslıhan Doğan'ın tüm resimlerini Instagram hesabından sildi.

Herkesin beğendiği isimlerden biri olan Arda Turan, uzun zamandır Aslıhan Doğan ile aşk yaşıyor. Aşkını geçtiğimiz yaz itiraf eden ve ardından da yeni bir hayata yelken açan Arda Turan, büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Zaman zaman Aslıhan Doğan ile baskıya uğrayan ve evlilik için acele etmeleri istenen Arda Turan'ın geçtiğimiz günlerde aldığı kararlar gündeme bomba gibi düştü.

Kısa süre içinde Aslıhan Doğan ile evlenmesi beklenen Arda Turan'ın daha sonra sevgilisini Instagram hesabından silmesi olayların akışını da değiştirdi. Geçtiğimiz günlerde kayınvalidesi Yüksel Turan ile resimlerini koyan Aslıhan Doğan, bu durumdan son derece memnun olduğunu dile getirmişti. Aslıhan Doğan'ın annesiyle de görüşmesi ve müstakbel kayınvalidesini de görüştürmesi herkesi şaşırtmıştı. İlişkilerinde ciddi adımlar atan Aslıhan Doğan ve Arda Turan'ın daha sonra fotoğraflar yüzünden tartıştığı iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan fotoğraflara son derece kızan Arda Turan, Aslıhan Doğan'ı arayarak artık özel hayatını kameralar önünde yaşamak istemediğini, fotoğrafların da sosyal medyada paylaşılmasını istemediğini ifade etti. Daha sonra Aslıhan Doğan ile olan tüm resimlerini silen Arda Turan, aynı hassasiyeti Aslıhan Doğan'ın da göstermesini istedi. Yaşananlar karşısında ne diyeceğini bilemeyen Aslıhan Doğan'ın tüm bu durumlara çok sinirlendiği fakat Arda Turan'ı çok sevdiği için bu önerileri kabul ettiği iddia edildi.

İşte Benim Stilim'de bu hafta kim elendi? 25 Mart 2016 İşte Benim Stilim eleme sonuçları

 

Seçkin Özdemir ve Derya Şensoy ilişkisi evlilik yolunda bitti!

 

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.