SON DAKİKA

Arda Turan Kaza Yaptı! İşte Detaylar

>
Arda Turan Kaza Yaptı! İşte Detaylar
Barcelona'da forma giyen Arda Turan, kısa süreliğine geldiği İstanbul’da trafik kazası geçirdi.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Ünlü futbolcu arda turan bir süredir Barcelona takımında forma giymekteydi. Önceki gün sahibi olduğu lokantanın açılışı için İstanbul’a gelen ünlü futbolcu burada kaza geçirdi. Şişlilideki lokantasının açılışını yaptıktan sonra burada yemeğini yiyen ünlü futbolcu daha sonra İstanbul gecelerinde soluğu aldı

. İlk olarak Kadıköy’e giden futbolcu burada mitte adlı mekânda eğlendikten sonra mekân çıkısı basın mensuplarıyla zaman geçirdi. Hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan ünlü futbolcu burada hayranları ile tek tek resim çektirdi. Hatta keyfi yerinde olan futbolcu bir muhabirden telefonunu alarak beraber bir resim çekti. Daha sonra basına röportaj veren futbolcu kendi mekânın açılışı için bir günlüğüne İstanbul’a geldiğini açıkladı.

Daha sonra muhabirlerin bir süredir özel hayatının yolunda giymediği yönündeki sorulara ise cevap vermeyen ünlü futbolcu sadece gülerek cevap verdi. Sevgilisi Aslıhan doğan ile ilgili soruları yanıtsız bırakan ünlü futbolcu gülümseyerek mekândan ayrıldı. Mekân çıkışı sıkışık olan park yerinden arabası ile çıkmak isteyen futbolcu kendi aracına vurdu. Bu durumu da espri yaparak gülümseyerek mekândan ayrıldı.

Arda Turan dan ALKIŞLARI TOPLAYAN davranış! Arda Turan takdir üstüne takdir aldı sevapları topladı
ARDA TURAN REKLAM SETİNDE KAZA GEÇİRDİ
Arda Turan sette kaza geçirdi
Arda Turan kaza geçirdi
İspanya nın güçlü temsilcisi Barcelona, milli futbolcu Arda Turan ile 5 yıllık sözleşme imzaladıklarını Hoşgeldin Arda başlığıyla açıkladı.
Arda Turan neden Atletico dan ayrılmak istiyor?
Ajans, yeni çekilecek reklam filminde Arda yı bir dünya yıldızıyla birlikte oynatacak.O isimler arasında Beyonce de var.(AKŞAM)

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.