SON DAKİKA

Anneler günü ucuz mücevher fuarı nerede? Ucuz mücevher fuarı 2016

>
Anneler günü ucuz mücevher fuarı nerede? Ucuz mücevher fuarı 2016
Anneler günü yaklaşıyor. Annenize özel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, bu fuar hem cebinizi hem de yüzünüzü güldürecek.

Son yıllarda en çok tercih edilenler arasında yer alan mücevher fuarları, seri sonu indirimlerle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Genel olarak müşterilerine farklı modeller ve indirimli fiyatlar sunan mücevher fuarı, ilk olarak İstanbul'da kuruluyor. İstanbul genelinde herkesin uğrak noktası olan bu durum sayesinde ise herkes rahat bir nefes alabiliyor.

Çoğu kişinin tercihleri arasında yer alan mücevher fuarı, özellikle geçtiğimiz yıllara ait modelleri müşterilerinin karşısına çıkarıyor. Geçtiğimiz yıla ait ya da geçtiğimiz sezona ait modelleri müşterilerinin karşısına çıkaran mücevher fuarında bu sebepten dolayı fiyatlar da çok düşük oluyor. Hem anneler gününe özel yeni ürünleri getiren hem de evlenecekler için çok uygun mücevherler getiren mücevher fuarına Türkiye genelinden bir çok altın üreticisi ve kuyumcu katılıyor.

Türkiye'nin en köklü kuyumcularının katıldığı bu mücevher fuardında herşey de indirim yer alıyor. Sadece küçük mücevherleri satmayan bu fuar, aynı zamanda altın kemer, altın taç kimi bir çok büyük mücevher ürünlerini de bayanların ilgisine sunuyor.

Anneler gününün yaklaştığı şu günlerde annelerinize özel ve güzel bir hediye vermek istiyorsanız, siz de Harbiye Altın Fuarı'nı tercih edebilirsiniz. Bu yıl henüz kurulup kurulmayacağı belli olmayan Harbiye Altın Fuarı'na gitmek için İstanbul Harbiye Askeri Müzesi'ne gitmeniz yeterli olacaktır. Geçtiğimiz yıl kurulan mücevher fuarında 59 liraya satılan pırlanta yüzükler oldukça rağbet gören ürünler arasında yer almıştı.

TSK bordo bereli alım şartları neler? TSK 2016 bordo bereli kontenjanları

 

THY personel alımları yapılacak mı? THY personel alımı kontenjanları 2016!

 

Türksat 4a son uydu frekansları! 2016 Türksat 4A kanal listesi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.