SON DAKİKA

Anneler Günü Ne Zaman? Anneye Alınabilecek En İyi Hediyeler!

>
Anneler Günü Ne Zaman? Anneye Alınabilecek En İyi Hediyeler!
2015 Anneler Günü ne zaman kutlanacak? Annelere özel alınabilecek en iyi hediyeler neler? Annelerimizin iyi bir anneler günü geçirmesi için en özel hediyeleri sizler için derledik.

Anneler Günü Hangi Olay İle Başladı?
Anneler günü, Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea için yapılan kutlamalar sonrasında ve 1905’te ABD’de Anna Jarvis’in kaybettiği annesini için anma günü yapmasından sonra tüm dünyada kutlanır olmuştur.


10 Mayıs Anneler Günü
Her yıl mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan anneler günü, bu sene 10 Mayıs’ta kutlanacak. Bu gün annelerimizi daha mutlu ve kendilerini daha değerli hissettirebilmek için büyük bir fırsat. Peki anneler hangi hediyeler alınmalıdır? 


Genellikle anneler gününde anneye değil eve hediye eşyası alınıyor. Bu seçeneği elbette bir alternatif olarak düşünebilirsiniz ama daha kişisel bir hediye almak anneleri daha mutlu edecektir. Kıyafet, takı, çiçek hediyeleri ne kadar klasik olsa da bunlar daha özel ve anneleri mutlu edecektir. Alınan hediyeler ile birlikte söylenen birkaç güzel söz ya da şiir o günü daha özel kılacaktır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.