SON DAKİKA

Ankara cuma vakti saat kaçta? 25 Aralık 2015 Ankara cuma ezanı kaçta okunuyor?

>
Ankara cuma vakti saat kaçta? 25 Aralık 2015 Ankara cuma ezanı kaçta okunuyor?
Ankara'da cuma namazı saat kaçta eda edilecek?. Detaylar haberimizde...

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Müslüman Alemi için önem taşıyan cuma günü yine geldi çattı. Birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gereken şu günlerde cuma günleri büyük önem taşıyor. Cuma günlerinde genel olarak cemaat ile bir araya gelmek bile büyük bir fayda sağlıyor.

Cuma namazı önemli sayılan ibadetler arasında yer alıyor. Özellikle de erkek müminler için büyük önem taşıyan cuma namazlarında cemaat ile bir araya gelmek herkes için büyük kararların alınmasına da olanak sağlıyor. Genel olarak yapılması gereken ibadetler arasında bulunan cuma namazı sayesinde, herkes hem Allah'a yakınlaşıyor hem de komşusu, dostu ile yan yana ibadet ediyor.

Cuma günü ve cuma namazının İslam dinindeki yeri saymakla bitmiyor. Hayır ve hasenat ile dolu bir gün olan Cuma gününde Müslümanların aileleriyle vakit geçirmesi, yakın akrabalarını araması, onların hal ve hatırlarını sorması büyük önem taşıyor. Her geçen gün daha da önem kazanan bu durumla birlikte namaz bilincini de aşılamak güzel davranışlar arasında yer alıyor.

Büyük bir heyecanla beklenen cuma namazı Ankara'da 11.55'te kılınacak.

İzmir cuma vakti saat kaçta? 25 Aralık 2015 İzmir cuma ezanı kaçta okunuyor?

 

İstanbul'da cuma namazı kaçta kılınacak? 25 Aralık 2015 İstanbul cuma namazı saati

18 aralık 2015 ankara cuma namazı vakti
ankara cuma namazı kaçta okunuyor middot; Ankara Cuma Vakti saat ...
11 aralık 2015 ankara cuma namazı vakti
Cuma namazı vakitleri - 16 Ekim 2015

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.