SON DAKİKA

Altın rekor kırmaya devam ediyor! Altın fiyatları ne zaman düşecek?

>
Altın rekor kırmaya devam ediyor! Altın fiyatları ne zaman düşecek?
Piyasa dalgalanmaları ile birlikte, herkesi genel olarak sarsmaya devam eden altın, rekora doğru koşmaya devam ediyor.

Uzun zamandır büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan yatırımcılar altın fiyatları büyük sorunlar yaşamaya devam ediyor. Kısa süre içinde büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan yatırımcılar, altın fiyatları nedeniyle yatırımlarını farklı yönde yapmaya devam ediyor. Piyasa dalgalanmalarının genel olarak etkilendiği şu günlerde büyük sıkıntılar da beraberinde gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda bir çok kişinin tercihi olan altın, bu yılın başından itibaren yükselişe geçti. Altın fiyatlarının yükselişe geçmesi ile birlikte büyük sorunlar da beraberinde geldi. Özellikle düğün mevsiminin yaklaştığı şu günlerde altın fiyatlarının yükselmesi genel olarak düğün yapacak aileleri ve çiftleri etkiledi. Bu durum nedeniyle büyük gerginlik yaşayan aileler ve düğün yapacak gençler, farklı alternatiflere yöneldi.

Uzun zamandır düşüş yaşaması beklenen altının kısa bir süre konumunu koruması, yatırımcıları da umutlandırırken, altının yeniden yükselişe geçmesi altın üreticilerini de derinden etkiledi. Uzun zamandır istedikleri satış hedeflerine ulaşamayan ve bu durum nedeniyle de büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan yatırımcılar, genel olarak farklı hedeflere yöneldi.

Düğün mevsimi yaklaşırken yeniden harekete geçen bir çok yatırımcı kısa vadede altından vazgeçmeye devam ediyor. Bu durumun yanı sıra dolar ve dövize olan yatırım artmaya devam ediyor.

Bugün açılan piyasalarla birlikte yükselişe geçen altın Kapalıçarşı'da gram bazında 121,60 liradan satışa sunulmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra genel olarak çeyrek altın fiyatları da 200 liraya dayandı.

Hakkari'den acı haber! 8 asker şehit düştü!

 

Diyarbakır'da meydana gelen patlamanın nedeni belli oldu!

 

Siirt'te bomba yüklü araç son anda yakalandı!

 

Maaşı geç yatan işçi tazminatını alabilir!

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.