SON DAKİKA

Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 26 Mart 2016

>
Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 26 Mart 2016
Son yılların en dikkat çeken yatırımlarından biri olan altında son durum ne?. Detaylar haberimizde...

Her geçen gün yaşanan piyasa dalgalanmalarından son derece etkilenen altında büyük sıkıntılar yaşanmaya devam ediyor. Adım adım yükselen altın fiyatları yüzünden bir çok kişi büyük sıkıntı yaşamaya devam ediyor. Bu sıkıntılar nedeniyle de altın alımı Türkiye'de her geçen gün düşüş yaşıyor.

Türkiye'de uzun yıllardır bir çok kişi yatırımını altına yapıyor. Bu yatırımların değerlenmesi için büyük çaba gösteren yatırımcılar, altının değer kazanmasını bekliyor. Bu yıldan itibaren başlayan piyasa dalgalanmaları ile büyük sıkıntılar yaşayan altın yatırımcıları için hayat deyim yerindeyse tam bir kabusa döndü. Bu kabus ile birlikte bir çok kayıp yaşayan yatırımcılar artık altın almaktan vazgeçti.

Kısa süre önce yükselişe geçen altının bir anda tavan fiyatlara ulaşması yatırımcıların da iştahını kabartmıştı. Yaşananların ardından ise piyasalarda düşüşe geçen altın seviyesini korumaya başladı. Yatırım yapacakları bu konuda uyaran ekonomistler, altının şu sıralar doğru bir yatırım olmadığını açıkladı.

Altının Haziran ayına kadar seviyesini koruyacağından emin olan yatırımcılar bu konuda herkesin dikkat etmesi gerektiğini ifade etti. Yaşananlardan dolayı büyük sıkıntı yaşayan bir çok yatırımcı bu durumun ardından borsaya yöneldi.

ALTIN SEVİYESİNİ KORUYOR

Bugün açılan piyasalarla birlikte altındaki gelişmeler de tespit edildi. Bugün Kapalıçarşı'da çeyrek altın 184 liradan satışa sunulurken, gram altın da 116 liradan satışa sunuldu. 

Dolar fiyatları yükseliyor mu? Güncel dolar fiyatları 26 Mart 2016

 

Saatler ne zaman geri alınıyor? Yaz saati uygulaması ne zaman başlayacak?

 

Flaş uyarı! İstanbul'da bir çok ilçe 28 Mart'ta elektriksiz kalacak!

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.