SON DAKİKA

Altın fiyatları uçuşa geçti! Düğün yapacaklara kötü haber!

>
Altın fiyatları uçuşa geçti! Düğün yapacaklara kötü haber!
Düğün mevsimi adım adım yaklaşıyor. Fakat altın fiyatları yaz ayları geldikçe daha da yükselmeye devam ediyor.

Türkiye'de en çok tercih edilen madenlerden biri olan ve çoğu zaman da herkesin ilk seçeneği arasında yer alan altın, yükselişine devam ediyor. Bölgesel gerilimin her geçen gün artması ile birlikte yükselişe geçen altın fiyatları büyük sorunlar yaratmaya da devam ediyor. Bu sebepten dolayı da büyük sıkıntıları beraberinde getirmeye devam eden altın, genel ekonomiyi de olumsuz etkiliyor.

Bu yılın başından itibaren yükselişe geçen altın herkesi şaşırtmıştı. Kısa süre içinde büyük oranda yükselişe geçen altın fiyatlarıyla birlikte bu yıl düğün yapacaklar da bir hayli zorluk yaşayacak. Altın fiyatlarının artması ile birlikte büyük sıkıntıların da beraberinde geldiğini ifade eden uzmanlar, düğün yapacakların şu sıralar altın almamasını daha uygun buluyor.

Kısa süre içinde yükselişe geçen ve bugün 15 ayın zirvesine ulaşan altın nedeniyle satıcılar da büyük sorunlar yaşamaya devam ediyor.

ALTIN FİYATLARI DÜŞECEK Mİ?

Uzun zamandır merakla beklenen altın fiyatlarında düşüşün yaşanıp yaşanmayacağı henüz bilinmiyor. Her geçen gün daha da artış gösteren bölgesel gerilim nedeniyle büyük sıkıntılar yaşayan Türkiye'de altın fiyatlarındaki son durum herkesi endişelendiriyor.

Bugün piyasaların açılması ile birlikte altın fiyatları 15 ayın zirvesini yaşıyor. Kapalıçarşı'da şu dakikalarda çeyrek altın 191 liradan, Cumhuriyet altını 778 liradan satılıyor.

Arda Turan'a görülmemiş teklif! Çinliler çıldırdı!

 

Kadınlar büyük tehlikenin farkında değil!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.