SON DAKİKA

Alişan'ın Yeni Sevgilisi Buse Varol'dan Romantik Paylaşım

>
Alişan'ın Yeni Sevgilisi Buse Varol'dan Romantik Paylaşım
Yeni aşka yelken açan ama birlikteliğini sır gibi saklayan ünlü sanatçı Alişan, sonunda yeni sevgilisiyle kameralar karşısına geçti. Birbirlerine karşı iltifatlarda bulunan ikilinin sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımları dikkatlerden kaçmadı. Geçmişteki birlikteliklerinden bir türlü yüzü gülmeyen Alişan bu sefer nikah masasına oturuyor mu?

Geçtiğimiz günlerde katıldıkları bir davette kameralara el ele poz veren taze sevgililer Alişan ile Buse Varol artık birlikteliklerini gizlemiyorlar. Birlikte yurtdışı tatiline çıktıkları öğrenilen ikili aşklarını sosyal medya hesapları üzerinden de resmen duyurdular. Birbirlerine karşılıklı göndermelerde bulunan ikilinin paylaşımları takipçilerinin de dikkatinden kaçmadı. Müzmin bekar Alişan bu sefer nikah masasına oturabilecek mi? İşte son günlerin çok konuşulan ikilisinden son gelişmeler haberimizde…

Kasım ayında ayrıldığı nişanlısı Eda Erol ile nikah masasına oturacak olan Alişan’ın birlikteliği uzun sürmedi ve ikili yollarını ayırma kararı aldıkları paylaştı. Ayrılığın üzerinden çok geçmeden gönlünü aynı dizide rol aldığı Buse Varol'a kaptıran Alişan yeni ilişkisiyle ilgili ser verip sır vermiyordu. Birlikte yurt dışı tatiline çıktıkları öğrenilen sevgililerin aşklarını sosyal medya hesaplarından ilan etmeleriyle resmen sevgili oldukları da ortaya çıktı. Alişan’ın sosyal medya hesabından sevgilisi Buse Varol ile romantik bir fotoğraf paylaşması karşısında güzel oyuncu da karşılıksız kalmadı.

Genç oyuncu Buse Varol’un, sevgilisi Alişan’ın paylaşımına karşılık yayınladığı fotoğrafının altına düştüğü not dikkatlerden kaçmadı. "Bazen neden, nasıl diye sorgulamazsın hayatı... Sadece akışına bırakırsın ve sen mucizeleri değil, mucizeler seni bulur. Hayatıma gelmeni sevgiyle kabul edip, şükredip susuyorum. Hoşgeldin" paylaşımı çiftin dolu dizgin bir aşk yaşadığı gözler önüne serdi. İlk kez Günaydın’ın davetinde yan yana görüntülenen sevgililerin heyecanları gözlerinden okunuyordu.

Haberin Etiketleri :
Buse Varol Kimdir? Alişan ile Evlilik Tarihleri Belli Oldu mu? MAGAZİN

Buse Varol Kimdir? Alişan ile Evlilik Tarihleri Belli Oldu mu?

Son günlerde özel hayatıyla sık sık gündeme gelmeye devam eden Alişan, sonunda muradına eriyor mu? Birlikte rol aldıkları dizide aşkları başlayan Buse Varol, ünlü türkücü hakkında hangi açıklamalarda bulundu? Alişan'ın merak edilen yeni sevgilisi kimdir? Birbirlerine çok yakıştırılan gözde çiftin nişan yapmayacağı ve direkt evleneceği öğrenildi. Peki beklenen nikah ne zaman? İşte yanıtları...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.