SON DAKİKA

Alişan'ın Nişanlısı Eda Erol'a Dair Çok Konuşulanlar

>
Alişan'ın Nişanlısı Eda Erol'a Dair Çok Konuşulanlar
Ünlü türkücü Alişan ile nişanlanmasının ardından magazin gündeminin çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Eda Erol'la ilgili merak edilenler haberimizde... Alişan'ın nişanlısı ile son günlerde yaptığı açıklamalar sonrası dikkatleri daha da çeken Erol kimdir, ne işle uğraşır? Daha önce kamera karşısına geçtiği bilinen Erol hangi dizilerde rol aldı?

Esra Erol’un kız kardeşi olarak tanınan Eda Erol, kamera karşısında çalışıyor olmasına rağmen adı bu kadar anılmamıştı. Ünlü türkücü Alişan ile nişanlanmasının ardından gündemden düşmeyen Eda Erol, birçok kişi tarafından merak edilmeye devam ediyor. Nişanlısının olay yaratan açıklamalarının ardından dikkatleri çeken Erol kimdir, neler yapar? İşte çok merak edilen soruların yanıtları…

Yakın bir zaman önce sanat dünyasının müzmin bekarlarından sanatçı Alişan ile yüzük takan Eda Erol’un bazı dizilerde rol aldığı biliniyor. Ancak daha öncesinde adı çok duyulmayan Erol, yüzüklerin takıldığı andan itibaren meraklı bakışları da üzerine çekmiş olmalı ki birçok kişi onun kim olduğunu sorgular oldu. Belki ikilinin ilişkileri normal seyrinde devam etse gözler bu kadar üzerlerine çevrilmeyecekti. Ancak Alişan’ın son günlerde yaptığı flaş açıklamalar Eda Erol’un gündeme taşınmasında etkili oldu. 

Peki 1986 yılında Kütahya'da dünyaya geldiği bilinen Eda Erol neler yapar? Babasının emekli polis memuru, annesinin ise ev hanımı olduğu biliniyor. Göçmen bir ailenin kızı olan Erol, kamera karşısındaki deneyimini ilk kez 2014 yılında Stajyer Mafya adlı filmle yaşadı. Daha sonra 46 Yok Olan adlı dizide rol alan Erol, son olarak da Elif adlı dizi ile ekranlara gelmişti. İstanbul’a taşınmalarının ardından Neşe Erberk Ajans'a kayıt olan Eda Erol’un tiyatro eğitimi aldığı ve daha öncesinde de Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan mezun olduğu biliniyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.