SON DAKİKA

Alişan'dan Nişanlısı Eda Erol'la İlgili Olay Röportaj

>
Alişan'dan Nişanlısı Eda Erol'la İlgili Olay Röportaj
Bekarlığa veda etmesine çok az bir zaman kalan ünlü türkücü Alişan'dan çok konuşulacak bir röportaj geldi. Ramazan Bayramı sonrası ünlü sunucu Esra Erol'un kardeşi Eda Erol ile nişan yüzüklerini takan sanatçı yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. "Herkesi dönüp baktıracak bir kadınla evlenmek istemezdim" diyen sanatçı eleştirilerin hedefi oldu.

Önümüzdeki aylarda ünlü sunucu Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol ile nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü Sanatçı Alişan’dan yine konuşulacak açıklamalar geldi. Geçtiğimiz haziran ayında evlilik yolunda ilk adımı atan Alişan ve Eda Erol ikilisi sade bir törenle nişan yüzüklerini takmıştı. Katıldığı bir davette Cumhurbaşkanı Erdoğan’a altı ay içinde evleneceğine dair söz veren Alişan, sürenin bitmesine 15 gün kala Eda ile tanışarak sözünü uttuğunu belirti. Ünlü sanatçı evliliğe dair sorulan sorulara öyle cevaplar verdiki… İşte merak edilen röportajın detayları… 

Ünlü sunucu Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol ile Kasım ayında nikâh masasına oturmaya hazırlanan Alişan’dan yine bomba gibi açıklamalar var. Nişanlısı Eda Erol'la ilgili yöneltilen "Fiziksel kriterleriniz nelerdi?" sorusuna "Çok güzel, çok alımlı, çok seksi, herkesi dönüp baktıracak bir kadınla evlenmek istemezdim. Yanımdaki kadın daha normal olmalı. Öyle de oldu çok şükür" şeklinde cevap veren ünlü türkücü fena gaf yaptı. Sözleri çok konuşulan ve eleştirilerin hedefi olan Alişan’dan yanıt gecikmedi.

Olay yaratan röportajı sonrası hakkında yapılan eleştirileri karşılıksız bırakmayan Alişan’dan flaş karar geldi. Ünlü türkücü, bundan sonra nişanlısı ya da ilişkisiyle ilgili yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için tek bir kelime etmeyeceğini ifade etti. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına "Eğer evleneceğim ve sevdiğim kadınla ilgili 'Çok seksi, çok alımlı, istediğini yapabilir, dizilerde istediği gibi öpüşür sevişir, işidir saygı duyarım' ya da 'bir erkekle tatile de çıkabilir, yemeğe de gidebilir' deseydim ne kadar da tatlı bir çocuk” mu diyecektiniz yazan türkücü, hakkında olumsuz yorum yapanlara verdi veriştirdi.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.