SON DAKİKA

Alişan'dan Esra Erol'a Çok Ağır Sözler!

>
Alişan'dan Esra Erol'a Çok Ağır Sözler!
Yeni programlarının heyecanını yaşayan Alişan, izdivaç programı sunan Esra Erol'a çok ağır göndermelerde bulundu. İkili arasında bu yüzden yeni bir polemik başladı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Alişani yeni programının heyecanını yaşıyor. Başarılı sunucu uzun yıllardır birlikte çalıştığı yakın arkadaşı Çağla Şikel ile birlikte, gelin ve damatların oluşturacağı yeni bir programa başlıyor.

Gelin ve damatların yarışacağı programda başarılı çiftlere bol bol hediye verilecek. Bu süreç içerisinde damat takımının başında Alişan bulunurken, gelin takımının başında da Çağla Şikel bulunacak. Çağla Şikel ve Alişan'ın da birbirilerine karşı yarışacakları yarışma Ekim ayında ekranlara gelecek.

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı Yurtdışında Gizlice Evlendi!

Yeni programı ile alakalı çarpıcı bilgiler veren Alişan ise büyük bir heyecanla yine yerinde duramadı. Alişan kendi programları adına çok umutlu olduğunu ve televizyona yeni bir soluk getireceğini bildirdi. Başarılı sunucu, yakın zamanda başlayacak televizyon programının daha modern olduğunu kaydetti.

Esra Erol'un sunduğu izdivaç programına ithafta bulunan Alişan, bu tarz programların çok banal olduğunu ve artık iş yapmadığını kaydetti. Yapılan işlerin kalitesiz olduğunu kaydeden Alişan, kendi programlarının çok daha renkli ve eğlenceli olduğunu, yapmacık olmayacağını ifade etti. Esra Erol'un programına göndermelerde bulunan Alişan, yeni bir kavganın da fitilini ateşlemiş oldu.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi İlk Kez El Ele Gezdi! Ünlü Çift Evlilik Kararı Aldı!

 

Alişan dan Esra Erol a gönderme
Karlı, yakın çevresine Esra Erol a olan nefretini açık açık dile getiriyor. Karlı, Fox Tv de kalırsa Songül Karlı ile sık sık karşı karşıya gelmek zorunda ...
Esra Erol a yangın engeli
 Esra Erol?

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.