SON DAKİKA

Alişan'dan Eda Erol'a Yüzük Esprisi

>
Alişan'dan Eda Erol'a Yüzük Esprisi
Sanat dünyasının sevilen türkücülerinden Alişan'dan şaşırtan sözler. Geçtiğimiz günlerde evlilik yolunda ilk adımı atan sanatçı nişan töreninden sonra ilk kez nişanlısı ile kameralar karşısındaydı. Magazincilerle ayak üstü röportaj yapan Alişan yine bombayı patlattı. Cimriliğiyle tanınan türkücünün nişan hediyesinden merak edilenler...

Ekranların sevilen sunucularından Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol ile geçtiğimiz günlerde nişanlanan Alişan’dan şaşırtan sözler. 29 Haziran akşamı aile arasında düzenlenen sade bir törenle evlilik yolunda ilk adımlarını atan ünlü çift şu aralar gündemden düşmüyor. Paylaşımları ve her söyledikleri olay olan ikili sevenlerini ve takipçilerini yine şaşırttı. Magazincilerin sorularını yanıtlayan Eda Erol ve Alişan röportajından merak edilenler…
 
Sevilen türkücü Alişan nihayet muradına eriyor. Yakın dostu Ece Erken’in oğlu Eymen’in doğum günü partisinde tanıştığı Eda Erol ile bir süredir birlikte olduğu bilinmekteydi. Bayram sonrası aileler arasında düzenledikleri sade bir tören ile ilişkilerinin ismini koyan ikili nişanlandı. Çiftin ailelerinin yanı sıra magazin dünyasının sevilen isimlerinden dostları da onları bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Sosyal medyadan bol bol paylaşımda bulunan Alişan ve Eda Erol ikilisine hayranlarından beğeniler yağdı.

Nişanlandıktan sonra ilk kez kameraların karşısına geçen sevilen sanatçı ve nişanlısından olay olacak röportaj. Geçtiğimiz akşam Etiler Gürkan Şef’te kameralara yakalanan ikili ayaküstü magazincilerin sorularını yanıtladı. Sohbet esnasında esprili bir şekilde “Yüzüğünü göstersene, çok para verdim" diyen Alişan muhabirleri de şaşırttı. Yapılan dedikodulara göre Alişan’ın Eda Erol’a nişan günü taktığı tektaşın 150 bin TL olduğu söyleniyor. Cimri olarak anılan sanatçının hediyesinin uzun süre gündemden düşmeyeceğe benziyor. 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.