SON DAKİKA

Alişan Seda Sayan'ın programında taliplerini arıyor! Alişan'ın kriterleri ne?

>
Alişan Seda Sayan'ın programında taliplerini arıyor! Alişan'ın kriterleri ne?
Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Alişan bugün ani bir kararla Seda Sayan'ın programına çıktı. Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında taliplerini arayan Alişan herkesi şaşırttı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Star Tv ekranlarının vazgeçilmez programlarından biri olan Evleneceksen Gel'de bugün şok anlar yaşandı. Uzun zamandır bekar gezen ve evlenmek isteyen Alişan sonunda Seda Sayan'ın programına çıktı.

Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunumu ile ekranlara gelen ve yayınlandığı saatlerde izlenme rekorları kıran Evleneceksen Gel'de bugün aday ve taliplerini bekleyen Alişan herkesi şaşırtacak açıklamalarda bulundu. Alişan çok uzun zamandır bekar olduğunu belirterek artık evlenmek istediğini kaydetti. Kriterlerini de açıklayan Alişan artık 40 yaşına girdiğini ve evlilik yaşının geldiğini ifade etti.

Alişan programa katılamayacağını fakat zaman zaman gelen talipleriyle görüşeceğini ifade etti. Programa başvuruların yapılmasını isteyen Alişan 25 ile 30 yaşları arasında evlenmemiş, ailesinin yanında ve İstanbul'da yaşayan taliplerini beklediğini açıkladı. Sarışın, esmer ya da kızıl olabileceğini kişilerin fiziki özelliklerinin önemli olmadığını sadece gelecek adayların balık etli olması gerektiğini ifade etti.

Geçtiğimiz yıl canlı yayında evlenme teklifi alan Alişan, daha sonra bu konuda açıklama yapmamış ve herkesi şaşırtmıştı. Uzun bir aradan sonra evlenmeye karar veren Alişan'ın Seda Sayan'ın programına katılması herkesi şaşırttı.

Show TV ekranlarında Seda Sayan ve Uğur Aslan ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programına, talibini beğenmeyen gelin adayının sözleri damga vurdu.
Seda Sayan a Şehitler Var Dans Edemem Tepkisi
Sosyal medyayı sallayan gelin adayı Çiğdem cast söylentilerine cevap verdi | Magazin
Evleneceksen Gel programının bu bölümünde talipler birbiri ardına sıralandı. İlk başladığı saatte bir evllenicek hanıemefendiye talip olan aday ortalığı ...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.