SON DAKİKA

Alişan Kiminle Evleniyor? Alişan'ın Gizemli Nişanlısı Kim?

>
Alişan Kiminle Evleniyor? Alişan'ın Gizemli Nişanlısı Kim?
Ekranların sevilen sunucularından biri olan Alişan, geçtiğimiz aylarda canlı yayında evlenme teklifi almıştı. Bu durumun ardından Alişan'ın evleneceği iddia ediliyor.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Ekranların sevilen sunucularından biri olan Alişan'ın geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturduğu iddia edilmişti. Bu iddialar arasında geçtiğimiz sezon 'Herşey Dahil' programında canlı yayında evlenme teklifi alan Alişan herkesi şaşırtmayı başarmıştı.

Canlı yayında Sinem adında bir genç kız ile görüşen Alişan, duydukları karşısında şoke olmuştu. Yayına bağlanan Sinem Hanım ilk öncelikle adını vermemiş ve Alişan'a olan bağlılığından söz etmişti. Alişan'a duyduğu hayranlığı da sık sık sözleriyle aktaran gizemli kişi, bu durumun ardından Alişan'ın ailesini tanıdığını da açıklamıştı. Alişan ise tüm bu duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşamıştı.

Arda Kural'ın Son Hali Görenleri Şaşkına Çeviriyor! Tanınmaz Hale Geldi!

Sinem Hanım'ın Alişan'ı ve ailesini övmesi herkesin oldukça dikkatini çekmişti. Bu olaylardan dolayı da Alişan, Sinem Hanım ile görüşmek istemiş ve bir kahve içmişlerdi. Bu durumun ardından Sinem Hanım, hızını alamayıp stüdyoda canlı yayında Alişan'a evlenme teklif etmişti.

Aldığı teklif karşısında şoke olan Alişan'ın imdadına ise Çağla Şikel yetişmiş ve olayı hemen toparlamıştı. Bu durumun ardından ise Alişan'ın Sinem Hanım ile evleneceği iddia ediliyor. Olayın üzerinden aylar geçmesine rağmen, Alişan söz konusu durumla alakalı olarak hiç bir açıklama yapmadı.

Magazin basınında da sık sık yer alan haberleri yanıtsız bırakan Alişan, bu gizemli tavırlarıyla herkesi meraklandırmaya devam ediyor.

 

alişan kiminle evleniyor middot; Alişan ın Şok Evlilik Teklifi
Alişan Evleniyor Mu? Alişan ın Sevgilisi Kim?
alişanın sevgilisi kim
Alişan ve Çağla Şikel den Gülben Ergen e çok sert tepki
Alişan Evleniyor Mu? Alişan ın Sevgilisi Kim?
Alişan ve Çağla barış sürecinde para basacak!
Alişan
Lerzan Mutlu  kadın gibi  dediği Alişan la barıştı!

Ünlü Sanatçı Hadise Kiminle Birlikte? MAGAZİN

Ünlü Sanatçı Hadise Kiminle Birlikte?

Hakkında aşk dedikoduları yapılan Hadise kiminle birliktelik yaşıyor? Bir eğlence merkezi çıkışında sevgilisi ile olduğu yönünde söylentiler çıkan ünlü sanatçının merak edilen aşk hayatından son dedikodular. O ses Türkiye'nin başarılı jürisi Hadise, evlilik planlarımı yapıyor? Birlikte olduğu kişinin önceki ilişkisinin bitmesine neden olduğu söylenen sanatçı hakkında merak edilenler..

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.