SON DAKİKA

Alişan Esra Erol’un Programına Gönderme Yaptı!

>
Alişan Esra Erol’un Programına Gönderme Yaptı!
Ekranların dobra sözlü adamı olarak bilinen Alişan yine sivri dilini konuşturdu. Alişan yeni başlayacak olan programı öncesi Esra Erol’a gönderme yaptı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Yakında Show TV’de başlayacak olan programı öncesi açıklama yapan Alişan, evlilik programlarının banal bir görüntü oluşturduğunu söyleyerek Esra Erol ve programına gönderme yaptı.


BANAL NE DEMEK?


Bayağı, sıradan, herkesin yapabildiği, adi, alelade anlamına gelir. 'Ay ne banal' derken 'ne sıradan' demek istenir. 


Çağla Şikel ile Show TV’de sevilen programı ‘Her Şey Dahil’i sunan Alişan evlilik programlarını herkesin yapabileceği basit bir iş olduğunu ima ederek Esra Erol’a gönderme yaptı. 


Ali Şan’ı evleneceğine ilişkin geçtiğimiz günlerde çıkan haberlerin asılsız olduğu ortaya çıkınca Alişan tekrar gündeme geldi. 
Bu yıl yine Çağla Şikel ile ortak bir yarışma programı sunacak olan Alişan sivri diliyle ön plana çıktı. 


Sunacakları yeni programları hakkında bilgi veren Alişan kadın ve erkeklerin ayrı gruplar halinde yarışacağı bir program sunacağını söyledi. Yeni programları hakkında bilgi verirken gönderme yapmayı da ihmal etmeyen Alişan “Evlenilecek değil eğlenilecek program” notunu da sosyal medya hesabından paylaştı. 

alişan
alişan
Alişan
Alişan
Alişan
Alişan

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.