SON DAKİKA

Aleyna Tilki Yeni Şarkısıyla Rekor Kırdı!

>
Aleyna Tilki Yeni Şarkısıyla Rekor Kırdı!
Sanat dünyasının genç yeteneklerinden Aleyna Tilki, uzunca bir süre çok konuşulacağa benziyor. Cevapsız Çınlama şarkısı ile tanınan ve milyonlarca kez izlenen klibin ardından, yeni çalışmasıyla hayranlarını buluşturan güzel sanatçı yine rekor kırmaya geliyor. Birçok ünlü meslektaşını bir gecede geride bırakan Aleyna Tilki'den son haberler...

Cevapsız Çınlama şarkısıyla popülerliği yakalayan genç şarkıcı Aleyna Tilki, magazin gündemine yine bomba gibi düştü. 17 yaşındaki güzel şarkıcı ilk olarak katıldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınmıştı. Halen lise öğrencisi olan ve her söylediği olay yaratan ünlü şarkıcıdan yeni bir çalışma geldi. İnternete yüklendiği andan itibaren birçok ünlü ismi geride bırakan o çalışmayla ilgili merak edilenler…

İlk kez bir ses yarışmasında boy gösterip dikkatleri çekmeyi başaran Aleyna Tilki yine adından çok söz ettireceğe benziyor. Yaşı küçük olmasına rağmen büyük başarılara imza atan ünlü şarkıcı hem eğitimini hem de müzik alanındaki çalışmalarını birlikte yürütmeye devam etti. Emrah Karaduman'la birlikte çıkardığı ilk şarkısı "Cevapsız Çınlama" ile müzik listelerinde haftalar boyunca bir numara olmayı başaran Aleyna Tilki’nin, bir süredir duyurusunu yaptığı yeni şarkısı dün itibariyle dijital platformlarda yayınlanmaya başladı..

Başarılı sanatçı Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı “Sen Olsan Bari” ilk günden rekorları kırdı. Sanatçının yeni şarkısı dijital platformda yayınlanmasının ardından bir günde yaklaşık 6 milyon kez izlendi. Youtube bir günde 6 milyon kişi tarafından dinlenen yeni şarkının, Fizy'de ise birinci sıraya yükseldiği biliniyor. 24 saatte en çok izlenen kliplerden olarak Türkiye rekorunu kıran Aleyna Tilki’’nin meslektaşları Rihanna, Shakira ve Selena Gomez’i geride bıraktığı söyleniyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.