SON DAKİKA

Aldatıldığını Televizyondan Öğrendi!

>
Aldatıldığını Televizyondan Öğrendi!
İzmir’de yaşanan olay bu kadar tesadüf nasıl olur dedirtti. Canlı yayında röportaj izlerken eşini başka bir erkekle gören koca o anı fotoğraflayıp boşanma davası açtı ve tek celsede boşandı.

Yerel bir televizyon kanalında sokak röportajlarını izleyen İzmir’li 35 yaşındaki S.D. gördüğü manzara karşısında şok oldu. O anı görüntüleyen S.D. tek celsede boşandı.

3 Ay Önce Gelen Mesaj Çılgına Çevirdi

Aliağa ilçesinde aynı fabrikanın muhasebe servisinde çalışan 31 yaşındaki N.A. ile 35 yaşındaki S.D., 3 yıl önce dünya evine girdi. 3 ay önce eşinin cep telefonuna bir erkekten gelen mesajı gören koca çılgına döndü ve boşanmak istedi. Fakat eşinin ‘sadece arkadaşız’ demsiyle boşanmaktan vazgeçti. S.D., yerel bir televizyon kanalındaki canlı sokak röportajlarını izlerken arka planda eşini başka bir erkekle kafede otururlarken gördü.

Cep Telefonuna Kayıt Etti

Fark ettiği görüntü karşısında şoke olan S.D o anları cep telefonuna kayıt etti. Eve gelen eşine, fotoğrafı gösterip şiddet uygulayıp hırpaladı. N.D.’nin, "Oturduğum kişi sevgilim değil, sadece çocukluk arkadaşım" sözlerine inanmayıp boşanmak için dava açtı. İzmir’li çift, kısa süre önce tek celsede tazminatsız boşanarak yollarını ayırdı.

Aldatıldığını Televizyondan Öğrendi!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.