SON DAKİKA

Adriana Lima'nın Yeni Sevgilisi Metin Hara Kimdir?

>
Adriana Lima'nın Yeni Sevgilisi Metin Hara Kimdir?
Samimi pozları ile magazincilerin objektiflerine yakalanan Metin Hara ile Adriana Lima arasında neler yaşanıyor? Magazin gündeminin çok konuşulan çiftlerinden olan sevgililer haklarındaki iddialara ne yanıt verdi? İkilinin yolu nasıl kesişti? Haklarındaki aşk iddialarıyla ilgili merak edilenlere hangi açıklamalarda bulundular? İşte yanıtları...

Magazin dünyasının gündemine bomba gibi düşen haber duyanları hayrete düşürmeye devam ediyor. Atatürk Havalimanındaki buluşmaları esnasında dudak dudağa görüntülenen o çift herkesi şaşkına uğrattı. Sürpriz aşkın kahramanları olan Metin Hara ile Adriana Lima’dan iddialara ne yanıt geldi? Çift ilişkileri hakkındaki iddialara ret mi etti? Çok konuşulan o birlikteliğe  ait son gelişmeler…

Türk yazar Metin Hara ile Adriana Lima arasında bir süredir devam eden bir birlikteliğin olduğu haberleri, ikilinin Atatürk Havalimanında samimi pozlar vermesi ile gün yüzüne çıktı. Magazin gündeminde çok konuşulanlar arasında yerini alan sevgililerin öpüşme sahneleri sonrası Hara ve Lima’dan yanıt gecikmedi. Aşk yaşadıklarını inkar etmeyen Metin Hara, Adriana ile Haziran ayında İstanbul'da tanıştıklarını belirtti. Aralarında keyifli bir sohbetin geçtiğine değinen Hara, kendisine bir kitabını hediye ettiğini ve sonrasında da iletişimlerinin devam ettiğini dile getirdi. Aralarındaki iletişimlerinin devam ettiği sürede birbirlerine karşı bir şeyler hissettiklerini ifade eden Metin Hara, henüz birbirlerini tanıma aşamasında olduklarını ve süreçte de haklarında yersiz haberlerin yapılmaması dileklerini iletti. 

14 Haziran 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Metin Hara, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitim hayatını tamamladı. Kendini tam anlamıyla geliştirdikten sonra profesyonel anlamda enerji ile tedavi çalışmaları yapmaya başlayan başarılı yazar, hapishanelere, yetimhanelere ve huzurevlerine yaptığı ziyaret ve yardımlarla dikkatleri çekmiştir. 2014 yılında çıkarmış olduğu ”Aşkın İstilası” 3'lemesinin 1. kitabı olan “Yol” kitabı, ilk 3 ayda 100.000'in üzerinde satarken, yaklaşık 8 ay boyunca da bestseller listelerinde kalmıştır.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.