SON DAKİKA

Adana'da polise kurulan hain tuzak son anda fark edildi!

>
Adana'da polise kurulan hain tuzak son anda fark edildi!
Terör ile mücadele etmeye devam eden polis ekipleri dün akşam saatlerinde Adana'da kurulan tuzağı son anda fark etti.

Her geçen gün büyük sorunların yaşandığı Türkiye'de Adana'da da terör olayları devam ediyor. Bazı mahallelerde yaşanan terör olayları nedeniyle bir çok kişi de büyük sorunlar yaşamaya devam ediyor. Daha önce Adana'da meydana gelen molotoflu saldırıların ardından bir çok dükkan hasar almıştı. Bu durumun ardından da geçtiğimiz gün silahlı saldırı düzenlenmek istendi.

Alınan son bilgilere göre Adana'da bazı mahallelerde korsan gösteri yapmak isteyen bir grup teröristin bir ihbar için polisi olay mahaline çağıracağını ve ardından da otomatik silahlarla polis ekiplerini çapraz ateşe alıp katledeceği bildirildi. Çok sağlam kaynaklardan istihbarat alan polis teşkilatı bu durumun ardından saldırı yapılacak silahların da gömülü olduğunu öğrendi. Silahların nerede gömülü olduğunu merak eden polisler bölgeleri araştırıp, en sonunda silahlara ulaşabildi.

FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ

Yapılan incemelere göre Adana'da düzenlenmesi planlanan saldırıların ardından silahların ele geçirilmesi polis ekiplerini de harekete geçirdi. Yapılan operasyonlarda ormanlık alana gömülmüş iki adet kaleşnikof, 150 adet mermi ve bir çelik yelek bulundu. İnceleme yapılmak için Adli Tıp'a gönderilen mühimmatların kime ya da kimlere ait olabileceği de araştırılmaya devam ediliyor.

Bölgede geniş güvenlik önlemleri alan polis teşkilatı zaman zaman operasyonlar yapmaya da devam ediyor.

Taksim'de bomba alarmı! Her yer boşaltıldı!

 

Fetullah Gülen hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.