SON DAKİKA

Adana'da canlı bomba alarmı! 1 Mayıs kutlamaları iptal edildi!

>
Adana'da canlı bomba alarmı! 1 Mayıs kutlamaları iptal edildi!
Adana'da alınan bir istihbarat, polis ekiplerini de harekete geçirdi. Kısa bir süre içinde bir çok noktada patlatılan canlı bomba eylemlerine Adana'nın da eklendiği kaydedildi.

Ankara'da yaşanan patlamaların ardından İstanbul'da meydana gelen patlama, polisi teyakkuza geçirmişti. Uzun zamandır devam eden bu durum nedeniyle büyük sorunlarla karşı karşıya kalan bir çok kişi dışarı bile çıkmaya korkar olmuştu. Son olarak Bursa Ulu Cami'de meydana gelen patlamanın ardından polis ekipleri gelen her ihbarı da değerlendirmeye başladı.

Adana'da bugün yapılması planlanan 1 Mayıs kutlamalarında bir çok kişinin tören alanına gelmesi emniyet birimlerini de hareketlendirdi. Alınan son bilgilere göre canlı bomba eyleminin gerçekleştirileceğine dair istihbarat alan Adana Emniyet Müdürlüğü, 1 Mayıs kutlamalarını iptal etti. 1 Mayıs kutlamalarının iptal edilmesinin ardından sokaklarda anons yapa polis ekipleri, kalabalık mekanlara gidilmemesi gerektiğini ifade etti. 1 Mayıs kutlaması için meydanlara da çıkılmaması gerektiğini kaydeden Adana Emniyet Müdürlüğü bu konuda herkesin dikkatli olması gerektiğini ifade etti.

CANLI BOMBA ALARMI DEVAM EDECEK!

Adana'da bugün sabah alınan istihbaratın ardından kent genelinde de güvenlik önlemleri attırıldı. Gaziantep'te sabah saatlerinde patlayan bombanın ardından Adana'da da aynı durumun yaşanmaması için polis, sokak sokak güvenlik önlemlerini arttırdı. Halkın canlı bomba durumu yüzünden dışarı çıkamaması ve evlerine kapanması da dikkatlerden kaçmadı.

Yapılan güvenlik çalışmaları ile birlikte Adana Emniyet Müdürlüğü etrafında da geniş güvenlik önlemleri aldı. Adana'da genel olarak canlı bomba izi sürülmeye ve mobese kameraları incelenmeye devam ediyor. Polis, şüpheli gördüğü her durumu değerlendirmeye alıyor.

Son Dakika! Gaziantep'te büyük patlama! 

 

Nusaybin'den kahreden haber! 3 asker şehit düştü!

 

Bağdat Caddesi'nde büyük vahşet! 10 dakika arayla iki kişi öldü!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.