SON DAKİKA

AÖF sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? AÖF Bahar 2016 sonuçları

>
AÖF sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? AÖF Bahar 2016 sonuçları
Bir çok kişi için önemli olan AÖF sınavları bugün yapıldı. Peki AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?. İşte merak edilen detaylar...

Bir çok kişi için önemli olan AÖF sınavı bugün gerçekleştirildi. Türkiye'nin en çok tercih edilen üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi bünyesinde gerçekleşen AÖF sınavlarının ne zaman açıklanacağı da herkes tarafından merak ediliyor. Uzun zamandır bir çok kişi tarafından merak edilen AÖF sınavları, bu dönem de öğrencilere soğuk terler döktürdü.

Oldukça zorlu olan AÖF sınavlarında yine bir çok kişi, soruları yetiştiremedi. İşten dolayı yeteri kadar sınavlara çalışamayan bir çok öğrenci de bu durum nedeniyle büyük sorunlarla karşı karşıya kaldı. Uzun bir sürenin ardından başlayan bu süreçle birlikte öğrenciler sonuçları da merak etti. En kısa sürede sonuçları açıklamak için gerekli çalışmaları başlatan Anadolu Üniversitesi, sonuçlar hakkında tam bir tarih vermedi.

SINAVLAR OLDUKÇA ZORLU GEÇTİ

Sınavları oldukça zorlu geçiren bir çok öğrenci isyan etti. Sürenin azlığından dert yanan öğrenciler, sınav soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını da merakla bekliyor. Daha önce bir çok kez soruları hemen açıklayan Anadolu Üniversitesi'nin yine en kısa zamanda sınav soru ve cevapları açıklaması bekleniyor.

Kısa süre içinde başlayan AÖF sınavlarının finalleri ise Haziran ayında yapılacak. Mezun olmak isteyen ya da alttan dersi kalan öğrenciler için tek ders sınavlarının yapılıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Şırnak'tan kahreden haber! 1 polis şehit düştü!

 

Avcılar metrobüs durağında yine bomba gerilimi!

Haberin Etiketleri :
ÖSYM'den Açıklama! 2017 YGS Sonuçlarının Açıklanma Tarihi Belli Oldu EĞİTİM

ÖSYM'den Açıklama! 2017 YGS Sonuçlarının Açıklanma Tarihi Belli Oldu

12 Mart tarihinde gerçekleştirilen 2017 yılı Yükseköğretime Geçiş Sınavının sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından 180 puan barajını geçebilen adayların LYS'ye başvuruları 4-17 Nisan tarihleri arasında alınıyor olacak. ÖSYM'nin resmi sitesi üzerinden öğrenilebilecek olan YGS sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor?

ATA AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı! Sınav Sonuçlarına İtirazlar Nasıl Yapılacak? EĞİTİM

ATA AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı! Sınav Sonuçlarına İtirazlar Nasıl Yapılacak?

Üniversite eğitimlerine Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi üzerinden devam eden öğrencilerin başarısız oldukları derslerden geçebilmeleri için düzenlenen bütünleme sınavları geçtiğimiz haftalarda tamamlanmıştı. ATA AÖF'den bugün yapılan duyuruyla sınav sonuçları üniversitenin resmi sitesi üzerinden öğrenilebilecek. Peki hatalı sonuçlara itirazlar nasıl yapılacak?

ÖSYM'den Flaş Açıklama KPSS Başvuru Ücretleri Tekrar Değerlendirilecek! EĞİTİM

ÖSYM'den Flaş Açıklama KPSS Başvuru Ücretleri Tekrar Değerlendirilecek!

Yüz binlerce adayın memur olabilmek için başvuruda bulunacağı Kamu Personel Seçme Sınavının 2017 yılı için başvuru işlemleri ve ücret bilgileri dün itibariyle paylaşıldı. Geçen yıla kıyasla aşırı artış yapıldığı gözlenen ücretler adayların tepkisini çekerken, ÖSYM'den beklenen açıklama geldi. Sınav ücretlerinde değişiklik yapılacak mı? İşte yanıtı.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.