SON DAKİKA

AÖF sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? AÖF Bahar 2016 sonuçları

>
AÖF sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? AÖF Bahar 2016 sonuçları
Bir çok kişi için önemli olan AÖF sınavları bugün yapıldı. Peki AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?. İşte merak edilen detaylar...

Bir çok kişi için önemli olan AÖF sınavı bugün gerçekleştirildi. Türkiye'nin en çok tercih edilen üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi bünyesinde gerçekleşen AÖF sınavlarının ne zaman açıklanacağı da herkes tarafından merak ediliyor. Uzun zamandır bir çok kişi tarafından merak edilen AÖF sınavları, bu dönem de öğrencilere soğuk terler döktürdü.

Oldukça zorlu olan AÖF sınavlarında yine bir çok kişi, soruları yetiştiremedi. İşten dolayı yeteri kadar sınavlara çalışamayan bir çok öğrenci de bu durum nedeniyle büyük sorunlarla karşı karşıya kaldı. Uzun bir sürenin ardından başlayan bu süreçle birlikte öğrenciler sonuçları da merak etti. En kısa sürede sonuçları açıklamak için gerekli çalışmaları başlatan Anadolu Üniversitesi, sonuçlar hakkında tam bir tarih vermedi.

SINAVLAR OLDUKÇA ZORLU GEÇTİ

Sınavları oldukça zorlu geçiren bir çok öğrenci isyan etti. Sürenin azlığından dert yanan öğrenciler, sınav soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını da merakla bekliyor. Daha önce bir çok kez soruları hemen açıklayan Anadolu Üniversitesi'nin yine en kısa zamanda sınav soru ve cevapları açıklaması bekleniyor.

Kısa süre içinde başlayan AÖF sınavlarının finalleri ise Haziran ayında yapılacak. Mezun olmak isteyen ya da alttan dersi kalan öğrenciler için tek ders sınavlarının yapılıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Şırnak'tan kahreden haber! 1 polis şehit düştü!

 

Avcılar metrobüs durağında yine bomba gerilimi!

Haberin Etiketleri :
ÖSYM 2018 YKS Başvuru Tarihlerini Açıkladı! YKS  Sınavının Detayları EĞİTİM

ÖSYM 2018 YKS Başvuru Tarihlerini Açıkladı! YKS Sınavının Detayları

YGS ve LYS yerine uygulanmasına karar verilen Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) ilgili merak edilen başvuru tarihleri ÖSYM tarafından paylaşıldı. İki oturumda uygulanmasına karar verilen sınavda, adaylar hangi testler üzerinden değerlendirilecek? Önlisans ve Lisans puan hesaplamalarıyla ilgili merak edilenler. Sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak? İşte yanıtları...

AÖF 2018 Güz Dönemi Final Sınavı Giriş Yerleri Açıklandı mı? EĞİTİM

AÖF 2018 Güz Dönemi Final Sınavı Giriş Yerleri Açıklandı mı?

AÖF final sınavları için zaman yaklaşırken, öğrencilerin heyecanı dorukta. AÖF final sınavları hangi tarihlerde gerçekleştirilecek? Sınav giriş belgeleri öğrencilerin erişimi açıldı mı? AÖF öğrencileri 13-14 Ocak tarihlerinde yapılacak olan final sınavları için giriş belgelerini hangi adresten sorgulayabilecek? Anadolu Üniversitesi AÖF final sınav hakkında merak edilenler...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.