SON DAKİKA

AÖF sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? AÖF Bahar 2016 sonuçları

>
AÖF sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? AÖF Bahar 2016 sonuçları
Bir çok kişi için önemli olan AÖF sınavları bugün yapıldı. Peki AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?. İşte merak edilen detaylar...

Bir çok kişi için önemli olan AÖF sınavı bugün gerçekleştirildi. Türkiye'nin en çok tercih edilen üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi bünyesinde gerçekleşen AÖF sınavlarının ne zaman açıklanacağı da herkes tarafından merak ediliyor. Uzun zamandır bir çok kişi tarafından merak edilen AÖF sınavları, bu dönem de öğrencilere soğuk terler döktürdü.

Oldukça zorlu olan AÖF sınavlarında yine bir çok kişi, soruları yetiştiremedi. İşten dolayı yeteri kadar sınavlara çalışamayan bir çok öğrenci de bu durum nedeniyle büyük sorunlarla karşı karşıya kaldı. Uzun bir sürenin ardından başlayan bu süreçle birlikte öğrenciler sonuçları da merak etti. En kısa sürede sonuçları açıklamak için gerekli çalışmaları başlatan Anadolu Üniversitesi, sonuçlar hakkında tam bir tarih vermedi.

SINAVLAR OLDUKÇA ZORLU GEÇTİ

Sınavları oldukça zorlu geçiren bir çok öğrenci isyan etti. Sürenin azlığından dert yanan öğrenciler, sınav soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını da merakla bekliyor. Daha önce bir çok kez soruları hemen açıklayan Anadolu Üniversitesi'nin yine en kısa zamanda sınav soru ve cevapları açıklaması bekleniyor.

Kısa süre içinde başlayan AÖF sınavlarının finalleri ise Haziran ayında yapılacak. Mezun olmak isteyen ya da alttan dersi kalan öğrenciler için tek ders sınavlarının yapılıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Şırnak'tan kahreden haber! 1 polis şehit düştü!

 

Avcılar metrobüs durağında yine bomba gerilimi!

Haberin Etiketleri :
Son Dakika! ÖSYM 2018 Sınav Takvimini Yayınladı. KPSS Ne Zaman Yapılacak? EĞİTİM

Son Dakika! ÖSYM 2018 Sınav Takvimini Yayınladı. KPSS Ne Zaman Yapılacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) 2018 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan sınavlara ilişkin sınav takvimi açıklandı. Geçtiğimiz yılların aksine birçok sınav tarihinde büyük değişiklikler var. Sınavlara hazırlanan adayların eleştirilerinin odağında olan yeni sınav takviminden merak edilen sınav ve sonuç açıklama tarihlerinin detayı...

Erdoğan'dan Liselere Geçiş Sistemiyle İlgili Önemli Açıklama! EĞİTİM

Erdoğan'dan Liselere Geçiş Sistemiyle İlgili Önemli Açıklama!

Yeni eğitim ve öğretim yılının başladığı günden bu yana tartışmaların odağında olan liselere geçiş sınavıyla ilgili beklenen değişiklik geçtiğimiz günlerde basın ile paylaşıldı. Yeni sınav sistemi ile evlerine yakın olan okulları tercih edebilecek öğrencileri nasıl bir sınav içeriği bekliyor? Yeni sistemde kaç tercih hakkı olacak? Erdoğan'ın yeni sistemle ilgili önemli talimatlar neler?

Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonuçları Adayların Erişimine Açıldı EĞİTİM

Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonuçları Adayların Erişimine Açıldı

Milli Eğitim Bakanlığı'nın sınav takviminde de daha önce paylaşıldığı üzere Açık Öğretim Lisesi, 3. döneme ait sınav sonuçları nihayet açıklandı. Mezuniyet durumlarını ve kalıp geçtiklerini merak eden öğrenciler AÖL'nin sitesi üzerinden öğrenci numaraları ve şifreleri ile sonuçlarını öğrenebilecekler. Mezun olanlar diplomalarını ne zaman alabilecek? İşte yanıtları...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.