SON DAKİKA

AÖF sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? AÖF Bahar 2016 sonuçları

>
AÖF sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? AÖF Bahar 2016 sonuçları
Bir çok kişi için önemli olan AÖF sınavları bugün yapıldı. Peki AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?. İşte merak edilen detaylar...

Bir çok kişi için önemli olan AÖF sınavı bugün gerçekleştirildi. Türkiye'nin en çok tercih edilen üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi bünyesinde gerçekleşen AÖF sınavlarının ne zaman açıklanacağı da herkes tarafından merak ediliyor. Uzun zamandır bir çok kişi tarafından merak edilen AÖF sınavları, bu dönem de öğrencilere soğuk terler döktürdü.

Oldukça zorlu olan AÖF sınavlarında yine bir çok kişi, soruları yetiştiremedi. İşten dolayı yeteri kadar sınavlara çalışamayan bir çok öğrenci de bu durum nedeniyle büyük sorunlarla karşı karşıya kaldı. Uzun bir sürenin ardından başlayan bu süreçle birlikte öğrenciler sonuçları da merak etti. En kısa sürede sonuçları açıklamak için gerekli çalışmaları başlatan Anadolu Üniversitesi, sonuçlar hakkında tam bir tarih vermedi.

SINAVLAR OLDUKÇA ZORLU GEÇTİ

Sınavları oldukça zorlu geçiren bir çok öğrenci isyan etti. Sürenin azlığından dert yanan öğrenciler, sınav soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını da merakla bekliyor. Daha önce bir çok kez soruları hemen açıklayan Anadolu Üniversitesi'nin yine en kısa zamanda sınav soru ve cevapları açıklaması bekleniyor.

Kısa süre içinde başlayan AÖF sınavlarının finalleri ise Haziran ayında yapılacak. Mezun olmak isteyen ya da alttan dersi kalan öğrenciler için tek ders sınavlarının yapılıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Şırnak'tan kahreden haber! 1 polis şehit düştü!

 

Avcılar metrobüs durağında yine bomba gerilimi!

Haberin Etiketleri :
LYS 2017 Soru ve Cevapları Yayınlandı! Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor? EĞİTİM

LYS 2017 Soru ve Cevapları Yayınlandı! Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor?

Üniversitelerde istedikleri bölümlere yerleşebilmek için yüzbinlerce öğrencinin katılım sağladığı LYS sınavları tamamlandı. Sınav soru ve cevaplarının açıklanmasının ardından Matematik sınavının bu yıl belirleyici olacağı ve diğer oturumların ona nazaran kolay olduğu yorumları yapıldı. Peki şimdi adayların merakla beklediği sonuçlar ne zaman açıklanıyor?

2017 Lisans Yerleştirme Sınavlarına Başvurular Ne Zaman Başlıyor? EĞİTİM

2017 Lisans Yerleştirme Sınavlarına Başvurular Ne Zaman Başlıyor?

Milyonlarca öğrencinin ter döktüğü Yüksek Öğrenime Geçiş sınavı bugün tamamlandı. Şimdi öğrencilerin merak ettiği soru sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Öte yandan YGS sınavından en az 180 alan adaylar Lisans Yerleştirme sınavlarına başvuruda bulunabilecek. LYS için başvurular ne zaman alınmaya başlanacak? Bu yıl pek çok değişikliğinde gözlendiği sınavların detayları...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.