SON DAKİKA

AÖF final sınav yerleri açıklandı mı? 2016 AÖF bahar final sınav giriş yeri sorgulama

>
AÖF final sınav yerleri açıklandı mı? 2016 AÖF bahar final sınav giriş yeri sorgulama
Uzun zamandır büyük merakla beklenen AÖF final sınav giriş yerleri sonunda açıklandı. Detaylar haberimizde...

Uzun zamandır büyük merakla beklenen AÖF final giriş yerleri sonunda açıklandı. Kısa bir süre içinde gerçekleştirilmesi planlanan AÖF final sınavları ile birlikte bir çok öğrenci de sınıfını geçmek ya da okulunu bitirmek için gayret gösterecek. Bir çok öğrencinin büyük heyecanla beklediği final sınavlarında soruların zorluğu da merak ediliyor. 

Bu dönem vize sınavları ile birlikte bir çok kişi istediği gibi sonuç elde edemedi. Kısa süre içinde bir çok kişi yapılan sınavlarla birlikte istediği puanları alamadı. Uzun zamandır bir çok konu için çalışan fakat istediği gibi bir sonuç elde edemeyen öğrenciler, final sınavlarının güzel geçmesi için büyük bir gayret gösteriyor.

TEK DERS SINAVLARI TEMMUZ'DA YAPILACAK

Final sınavlarının ardından bölümünü bitirmeyi amaçlayan fakat alttan dersi olan öğrenciler için tek ders sınavlarının da yapılacağı kaydedildi. Kısa süre içinde yapılacak olan final sınavlarının ardından Temmuz ayında tek ders sınavları yapılacak. Tek ders sınavlarının ardından ise adaylar alttan bıraktığı dersi geçebilirse eğer, mezun olabilecekler.

Bu ay yapılacak olan final sınavlarının giriş belgelerini almak için AÖF'ün resmi sitesinden kendi profilinize girebilir ve bu sayede de final giriş yerlerini öğrenebilirsiniz.

IŞİD'ten Gaziantep'e roketli saldırı!

 

Emekli maaşınızı arttırabilmek sizin elinizde!

Haberin Etiketleri :
AÖF 2018 Güz Dönemi Final Sınavı Giriş Yerleri Açıklandı mı? EĞİTİM

AÖF 2018 Güz Dönemi Final Sınavı Giriş Yerleri Açıklandı mı?

AÖF final sınavları için zaman yaklaşırken, öğrencilerin heyecanı dorukta. AÖF final sınavları hangi tarihlerde gerçekleştirilecek? Sınav giriş belgeleri öğrencilerin erişimi açıldı mı? AÖF öğrencileri 13-14 Ocak tarihlerinde yapılacak olan final sınavları için giriş belgelerini hangi adresten sorgulayabilecek? Anadolu Üniversitesi AÖF final sınav hakkında merak edilenler...

Çocuklar Duymasın Neden Yayınlanmadı? Sevilen Dizi Final mi Yapıyor? MAGAZİN

Çocuklar Duymasın Neden Yayınlanmadı? Sevilen Dizi Final mi Yapıyor?

Pazar akşamları yeni bölümleriyle izleyicisi ile buluşan Çocuklar Duymasın'ın bu hafta yayınlanmaması, diziyle ilgili final mi yapıyor iddialarını gündeme getirdi. Son bölümünde dizinin sevilen karakterleri Meltem'in ile Haluk'un boşanma kararı vermesinin ardından dizinin biteceği söylentileri de doğrular gibi. Yapımcı ve kanaldan konuyla ilgili açıklama varmı? İşte gelişmeler...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.