SON DAKİKA
>
AÖF 2016 bahar vize sonuçları açıklandı mı? AÖF bahar vize sonuçları sorgulama

AÖF 2016 bahar vize sonuçları açıklandı mı? AÖF bahar vize sonuçları sorgulama


Bir çok öğrencinin girdiği Açık öğretim Fakültesi bahar sınav sonuçları açıklandı mı?. Detaylar haberimizde...

Türkiye genelinde bir çok öğrenci tarafından tercih edilen Açıköğretim Fakültesi'nin bahar vize sınavları sonunda yapıldı. Bir çok öğrencinin büyük heyecanla beklediği sınavlarda bu yıl yine bir çok talihsizlik yaşandı. Bu talihsizliklerle birlikte süreyi yetiştiremeyen ve bu sebepten dolayı da sınavları iyi geçmeyen bir çok öğrenci bir an önce final sınavlarının yapılmasını bekliyor.

 

Bir çok öğrencinin tercihi olan Anadolu Üniversitesi'nde genel olarak Açıköğretim Fakültesi'nde çok sayıda bölüm bulunuyor. Her yıl binlerce öğrenci bu bölümleri seçerek okullarını okuyabiliyor. Genel olarak çalışan, ev hanımı ya da ikinci üniversite için Açıköğretim Fakültesi'ni tercih edenler genel olarak yoğun hayat şartlarından dolayı pek fazla çalışamıyor. Bu yıl özellikle sınavların uzun olmasında  dolayı büyük sıkıntı yaşayan, ardından da istediği puanı alamayan bir çok kişi sınıf tekrarı yapmak zorunda kalıyor.

 

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ BAHAR SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

 

En kısa zamanda açıklanması beklenen Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçları hakkında hala bir açıklama yapılmadı. İlk olarak 16 ve 17 Nisan'da yapılan Açıköğretim Fakültesi sınav soru ve kirapçıkları kısa bir süre içinde açıklandı. Konuya ilişkin yayınlanan soru ve cevapların da kısa bir süre içinde açıklanması herkesi şaşırttı. Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçlarını Anadolu Üniversitesi'ne ait internet sitesinden okul numarası ve şifre ile sonuçları öğrenebilirsiniz.

 

 

Haberin Etiketleri :
2017 Tefe Tüfe Oranları ve 2016 Aralık Tefe Tüfe Oranları Açıklandı! EKONOMİ

2017 Tefe Tüfe Oranları ve 2016 Aralık Tefe Tüfe Oranları Açıklandı!

Her vatandaşta merak uyandıran enflasyon ve TEFE TÜFE oranlarının Aralık ayı içerisinde nasıl bir oranda seyrettiği yani Aralık 2016 ayına dair TEFE ve TÜFE oranları açıklandı. Bizi ilgilendiren konu ise Aralık 2016 dönemine dair Kira Artış Oranı ve bu oran için değerler açıklandı. Söz konusu konut kira zam durumu TEFE TÜFE’ye değil de ÜFE oranlarına göre hesaplanmaktadır.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.