SON DAKİKA

4.5G İçin Bankalardan Ciddi Uyarı!

>
4.5G İçin Bankalardan Ciddi Uyarı!
1 Nisan 2016 yılı itibariyle hayatımıza girecek olan 4.5G için, bankalardan SIM kart değişimi için uyarıları dikkate almakta büyük fayda var!

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


4.5G ler 1 Nisan itibariyle hayatımıza giriyor.Ama çok önemli bir soruna dikkat etmek gerekiyor.4.5G'ye sadece sayılı günlerce kaldı,uyumlu olmayan SIM kartlarda haliyle bir bir değiştirilmeye başlandı .Ancak SIM kart değişikliği nedeniyle bankalardan gelen tek kullanımlık şifreler de kesintiye uğruyor.

1 Nisan itibariyle 4.5G hayatımıza giriyor .4.5G uygulamasına SIM kartı uygun olanların herhangi bir işlem yapmaksızın kullanmaya devam edebilirken; SIM kartı uygun olmayanların bugünden itibaren SIM kartlarının değiştirmeye başlamalarına sonsuz fayda var.Ancak SIM kartlarda değişikliği beraberinde ufak bir sorunuda getirecek.

SIM kart kullanıcıları tek kullanımlık şifreleri bankalardan alamayacak.Zira tarafınıza gelen tek kullanımlık şifrenin tarafınıza  gönderilmediği  konusunda uyarı içerikli bir mesaj gönderilecek .

4.5G İçin SIM Kartını Değiştirenlere Tek Kullanımlık Şifre Uyarısı
4.5G için SIM kartını değiştirenlere tek kullanımlık şifre uyarısı
Telefondan banka hesabına girenlere önemli uyarı
HTC MARKA TELEFONLARDAN 4.5G YE UYUMLU OLANLAR
4.5G ye uyumlu telefon ve tabletler
4.5G ye uyumlu telefon ve tabletler
4.5G ye uyumlu telefon ve tabletler
4.5G uyumlu telefonlar hangileri?

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.