SON DAKİKA

10 yaşındaki çocuk Instagram sayesinde zengin oldu!

>
10 yaşındaki çocuk Instagram sayesinde zengin oldu!
Tüm dünyanın konuştuğu ve teknoloji devlerinin de yakından takibe aldığı 10 yaşındaki küçük çocuk Instagram sayesinde zengin oldu.

Dünya'nın en çok tercih edilen sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Instagram, deyim yerindeyse küçük bir çocuğun hayatını kurtardı. Dünya'nın dört bir yanından bir çok kullanıcının katıldığı bir site olan Instagram genel olarak ünlülerin de tercihleri arasında yer alıyor.

Kendi özel hayatlarına dair farklı fotoğrafları paylaşan ünlüler, herkes tarafından yakın markaja alınmış bir şekilde takip edilemeye devam ediliyor. Uzun zamandır kullanılan Instagram'da geçtiğimiz aylarda bir açık fark eden 10 yaşındaki çocuk inanılmaz bir olaya da imza attı. 

Geçtiğimiz aylarda Instagram'da gezinirken, yeni bir açık fark eden 10 yaşındaki Jani, bu açık sayesinde yorumları silebildiğini fark etti. Bu durumun yanı sıra kullanıcıları da silebilen Jani, bu durumu Instagram'ın sahibi olan Facebook'a bildirdi.

FACEBOOK ÇOCUĞU DİKKATE ALDI

Henüz 10 yaşında olan Jani'nin attığı mail neticesinde bir deneme yorumu atan Facebook, Instagram üzerinden yapılan bu yorumun silindiğini gördü. Hemen bu duruma çözüm bulmak için harekete geçen Facebook, 10 yaşındaki Jani ile de iletişime geçti. 

Jani'ye toplamda 10 bin dolar ödül veren Facebook, Instagram'da bulunan  bu açığı da sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırdı. Bu sayede rahat bir nefes alan Facebook, facianın eşiğinden dönerken küçük Jani'de hem 10 bin dolarlık ödülün sahibi oldu hem de Instagram'da açık bulan en küçük isim ünvanını aldı.

Tahir Elçi'nin öldürülmesine dair bilirkişi raporu şoke etti!

 

Mehmet Topal kararını verdi! İşte Topal'ın yeni takımı!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.