SON DAKİKA

1 Ocak Bim ve A101 Açık olarak Hizmetlerine Devam Ediyor!

>
1 Ocak Bim ve A101 Açık olarak Hizmetlerine Devam Ediyor!
Vatandaş 1 Ocak olması nedeni ile Bim ve A101'in açık mı yoksa kapalı mı olduğunu merak ediyor. Bizde bu konuyu sizler için araştırdık

Tarih 1 ocak 2017 yeni yıla girdik ve yeni yılın hem hafta sonuna denk gelmesi hem de vatandaşların tatilde olması sebebi ile alışveriş yapma imkanları doğuyor. Bir çok vatandaş kaliteyi uygun fiyata almak için bu tatil gününü değerlendirmek istiyor ve bu sebepten dolayı Alışveriş marketlerine uğruyor. Bunlardan en önde gelenleri ise A101 ve Bim.

Peki A101 ve BİM 1 Ocak'ta Açık mı?

Bugün sizde alışveriş yapmak için A101 ve Bim'e uğramak istiyor ve buraların Açık olup olmadığını merak ediyor iseniz sizlere müjdeli bir haberimiz var. A101 ve Bim 1 Ocak Pazar günü açık ve hizmet vermeye devam ediyorlar.

Sizde bu tatili değerlendirip çocuklarınız ile birlikte açık olan alışveriş merkezlerine uğrayabilir ve yılbaşı indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.